Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Skupna tema: ČRNA LISTA MOJ BUTIK

Drage punce. NUJNO potrebujemo NOVO črno listo,v izogib nevšečnostim. MENIM DA BO TA TEMA PRIŠLA PRAV VSEM POŠTENIM PUNCAM - IN TO ZELO ! Stara tema je zastarela, oz. je sedaj že veliko novejših nepoštenih prodajalk, ki se skrivajo za drugimi-novimi profili,in prežijo na vas. [:zalosten] Vem da prav nobena izmed vas ne želi biti razočarana ob sodelovanju in menim da bi moral biti prav vsaki uporabnici na Mojbutik.si glaven cilj - ZADOVOLJEN KUPEC,KOT TUDI PRODAJALEC / enako bi naj veljalo pri menjavah. Saj to je itak point vsega,se mar motim? [:sramezljiv] Prav je da se NERESNE, NEPOŠTENE, NEKOREKTNE,NESRAMNE,ŽALJIVE ... UPORABNICE IZPOSTAVI; Predlagam, da pod tole temo napišete vse uporabnice z katerimi ste imele slabe izkušnje. Vse tiste, ki so pri sodelovanju dokazale, da z njimi ni pametno sodelovati. Vse tiste ,ki so vas prenesle okrog/ vas oguljufale ipd.. In sicer : 1.) UPORABNIŠKO IME PRODAJALKE (osebne podatke,naslov-obdržite zase, saj je javna objava podatkov kazniva!) 2.) Vedno objavite link (povezavo) do butika uporabnika 3.) NA KRATKO PRIPIŠI ZAKAJ JE UPORABNICA NA LISTI. (Da bo lista čimbolj pregledna in bomo pred morebitnim sodelovanjem vedno lahko pogledale ali je punca na črni listi. ).
2015 09 08
Prejela sem pa: 1.) crop top , ki bi naj bil velikost M- je pa L 2.) Brezrokavnik , ki bi naj bil bel, ni bel ampak črni ( glej slike oglasa, in slike kaj sem prejela) 3.) Oblekica ki bi naj bila,kot je samaa rekla : kopiram : AnjaAnc , pred 6 dnevi, 14:07 Ta oblacila so cist kot nova..tako da pri brerokavniku ni nic zlepljeno tega sem imela res sam 1x oblecenega..prav tako tale top..oblekco sem pa nosila eno sezono ampak je lepo ohranjena brez znakov nosenja. je strgana, tam kjer bi naj bila v prseh podložena. ( odstranila je vložke). Velike luknje. Vsa oblačila so res "znucana".. zelo sem razočarana nad prejetim in nad samim odnosom uporabnice.. [slika:68fe80b5-1bd9-4e73-89fb-87e84bcc6c3f] [slika:7794d563-a888-4999-9da2-5e35aa1b6e4f] (prejela črnega) [slika:614ad161-4044-483a-b7e8-34366cce1115] ( dogovor je bil za belega )
2015 09 09
ojla KITTY in seveda vse ostale. jaz sem imela slabo izkušnjo z vesna 15 [:zafurstriran] pazite zdaj se izdaja pod sonce 06!!!! [:sokiran]
2015 10 19
pelcapelca24 - v primeru da ima še kakšen profil gre za Špelo Jerič iz Litije.
2015 10 26
> jessy1: > ojla KITTY in seveda vse ostale. jaz sem imela slabo izkušnjo z vesna 15 [:zafurstriran] > pazite zdaj se izdaja pod sonce 06!!!! [:sokiran] Tudi mene je oguljufala !!! Vesna oz. PRAVO IME SANDRA GREGORIN - PREVIDNO !!!
2015 11 03
> melisamely: > > jessy1: > > ojla KITTY in seveda vse ostale. jaz sem imela slabo izkušnjo z vesna 15 [:zafurstriran] > > pazite zdaj se izdaja pod sonce 06!!!! [:sokiran] > Tudi mene je oguljufala !!! Vesna oz. PRAVO IME SANDRA GREGORIN - PREVIDNO !!! Meni je pisala za menjavo - slik nima gor in mi je v privat pošiljala. Sicer sem artikel prejela od nje po 7dneh. Ampak pomoje če nebi težila nebi dobila :) je bil pa brezhiben tako da sem bila zadovoljna. Sicer mi je pa delovala prijazna :)
2015 11 03
Zdravo! Jaz sem že večkrat pošiljala na zaupanje (najprej denar, potem paket), sedaj sem poslala 20e, vendar gospa trdi da ni prejela. sem vprašala na pošti so mi rekli da je šlo nakazilo naprej, vendar se ona ne poda. kaj lahko sploh naredim?
2015 11 06
jaz pa razumem in podpiram, to da se da prevatantke na crno listo....ne razumem pa da date tudi take punce,ki imajo 30,40,50 ali vec pozitivnih odzivov in samo enega negativnega pa zaradi tega takoj na crno listo.....ne vem lahko se kaj zalomi, kaj pride vmes ali kaj takega...lahko tudi kaksna bolezenin zaradi tega takoj negativni odziv ali celo na crno listo....nevem meni je to smesno.....sama imam vse pozitivne odzive a vseeno razumem ce kdaj kje pride do kaksnega nesporazuma in se kar verjamem,da se da vse zglihat :)
2015 11 19
Mam eno vprašanje.... Ta punca ki je napisala post, je med drugim napisala da je javna objava kazniva. Mene pa zanima, je to velja samo za pravne osebe ali tudi fizične osebe?? Ker pri pravnih je jasno, da imajo splošne pogoje poslovanja glede varovanja zasebnosti pa verjetno je to področje tud opredeljeno s pravnimi normami v zakonu... Kaj pa za nas, fizičnih osebe??
2016 01 22
Še ena goljufivka, ki krade oblacila je SINTIA IVANOVIC, zato ne pošiljajte ničesar na naslov: SINTIA IVANOVIC Dolgovaske gorice 259a 9220 Lendava Če pa vam je že kaj ukradla pa jo prosim prijavite policiji. Linka do njenega profila nimam, ker imena stalno spreminja. Tako, da imam samo naslov, na katerega nikar ne pošiljajte ničesar.
2016 02 16
Jaz pa sem dvakrat sodelovala z uporabnico happytime - dvakrat sem ji poslala artikel pred plačilom, da ga proba pred nakupom- dvakrat trdila da ga ni prejela. Sicer sta bila poslala z navadno poštnino,ampak od mojih ostalih 200 paketov na mojembutiku se noben ni izgubil. Vse skupaj je zelo sumljivo, drugič ko sem sodelovala se nisem spomila da me je že prevarala, ko me je še drugič sem se spomnila da gre za isto osebo. žalostno!
2016 03 06
Administratorka, fuuul bi bilo fajn in lepo., če bi bila ta imena (nadimki) zbrani nekje na kupu, da na hitro preletiš, preden imaš posla s prodajalko in prodajo artikla. Ima katera izkušnje z "chocolicious"?
2016 04 08
> kjapelj: > Administratorka, fuuul bi bilo fajn in lepo., če bi bila ta imena (nadimki) zbrani nekje na kupu, da na hitro preletiš, preden imaš posla s prodajalko in prodajo artikla. > Ima katera izkušnje z "chocolicious"? Se strinjam, takole ni čisto nič pregledno. Se pa bojim, da administratorjev ni kaj dosti tukaj gor zadnje čase. :|
2016 04 20
uporabnica erni1977! poslala sem ji denar preko poštne nakaznice tako da imam potrdilo, ima denar že en mesec, logira se na moj butik vendar ne odpisuje. poslala mi ni ničesar!
2016 08 17
če katera pozna gospo LILO 101,prosim za pomoč
2016 10 05
1 2 3