Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Konteacepcijski obliži

Anonimna: jaz se drugače s to logiko ostalih držav popolnoma strinjam in jo podpiram, samo v Sloveniji je žal tako, da se podpirajo slabše zadeve ;) in je logično, da večina poseže po njih, ker je dostopno.. ker kondomi res niso poceni (sicer odvisno od pogostosti spolnih odnosov) ;) drugače pa če poslušaš naše slovenske zdravnike: nobena zadeva nima stranskih učinkov.. tisto je samo tak malo napisano zraven, res ni nič ;) potem smo pa naprimer edina država, ki nima prijavljenega nobenega stranskega učinka na HPV cepivo, medtem ko je po svetu prijav toliko, da so države cepivo prepovedale ;) pri nas ko prideš z trditvijo, da imaš stranski učinek, ti rečejo da to ziher ni od tega, da je to samo tvoja psiha ali pa kaj podobnega ;) jaz osebno se tudi ne poslužujem stvari, ki jih izdela farmacija, vendar če punce želijo to uporabljati, naj uporabljajo ;) jaz sem uporabljala, vendar sem bila še (po domače povedano) mlada in neumna in nisem toliko prebrala o tem, tako da ko mi s koncem dojenja poteče naravna zaščita ne vem točno kaj bom.. upam, da se bom s kondomom kaj bolje razumela, drugače bomo pa dneve šteli :D
2015 09 10
Vi ki se ne držite tem,ste pa res potolčene v vašem življenju :) Sam neki pamet prodajate. prodajajte tistim,ki to želite . Avtorici pa: google ve ,prebrskaj.
2015 09 10
joj ti res nisi čist diht.... se vidi kdo je tu potolčen v življenju
2015 09 10
Seveda Lilith zato moraš pametovat,namesto da odg na čist eno simpl vprašanje [:tihsmeh]
2015 09 18
kdo se oglaša [:jezik] nevem kdo je začel pametovat, jaz dejansko sem odogovorila na vprašanje, ti si tu pamet solila
2015 09 18
1 2