Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Pomoč-spolnost-

Pozdravljene. Imam 2 problema. 1.PROBLEM: je prvi spolni odnos... pred kratkim sva s fantom prvič,poznava se že dosti časa,si zaupava... Vse je šlo počasi,malček je bolelo in tekla mi je kri,seveda nisem pa uživala,ker je ponavadi pri prvem odnosu tako.Ko sva 2,3 me še vedno boli in ponavadi opazim malo krvi,sicer je to normalno? 2.PROBLEM : med mednožjem imam "suho kožo",ki me zelo srbi,je to najverjetneje zaradi vsakodnevnega britja? Pa iz nožnice mi teče takšna bela sluz,ki ima čez čas čuden vonj (najverjetneje beli tok)? Hvala vsem za pomoč,lp
2015 09 25
To je zelo odvisno od vsake punce posebi.. Ce se naprej opazis kri oz. imas bolecine, svetujemm ti obisk pri ginekologu.. Nehaj se briti vsak dan.. Stem razdrazis kozo in seveda je suha in srbi.. Sej vem, rada bi bila urejena in vse, ampak saj dlakice ne rastejo tako hitro .. Glede vonja, lahko uporabljas intimno milo.. Chilly, meni je osebno super, pa glihkar ga imas na akciji v Muller. Haha :) Drgac pa zelo je odvisno tudi, kaksno spodnjo perilo nosis, pa tudi ali je bombaz, sintetika.. Ce ze opazis da imas obcutljivo kozo jaz bi ti osebno preporocila da zberes bombaz. [slika:17a2effb-2c91-4afe-8235-4c65c50e5c4f]
2015 09 25
Chilly gel je top! Priporocam res [:ljubek]
2015 09 25
Tudi jz uporabljam Chilly, svetujem pa ti tudi bombažne hlačke. Glede bolečin se samo sprosti, tudi mene je potem bolelo tudi drugič, ker pomoje pričakuješ bolečino. Vzemita si dovolj časa za predigro, naj penetracija ne bo edini cilj oziroma da jo morda dasta malo na stranski tir zarad psihe... Good luck.
2015 10 05