Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

HEEELP PUNCE

Ker sem končala srednjo šolo pa bi rada šla delat(trenuttno nisem nikjer dobila) pa me zanima kako je z tem pač jas bi se vpisala na fakulteto pa me zanima do kdaj se lahko prijaviš na fakulteto? pač da bi imela status študentna.. ve katera? hvala za pomoč lp
2015 09 28
zamudila 100x.... samo še kupiš lahko status, drugega ne.. pa še to ti odsvetujem, ker bodo letos poostrili nadzor
2015 09 28
a res? :/ torej se nemorem nikar več vpisat? :/
2015 09 28
saj pravim, samo še kupiš lahko status.... če bi bila jaz na tvojem mestu, bi vpisala kakšen maturitetni tečaj ali kaj podobnega, je to tvoja najboljša šansa... nikjer pa ne boš prišla skozi brez da bi plačala.. tako da je bolje it delat, pa tudi če boš nekje natakarica, boš vsaj imela za sproti, naslednje leto se pa le vpiši pravi čas
2015 09 28
Hvala :)
2015 09 28
Ne vem če čisto drži da si zamudila vpis.. te dni se sicer zaključuje 2 rok... vem da sem zadnjič slišala za eno šolo da ima do 28.9. možen vpis na drugi rok.... Hitro se pozanimaj.. mislim pa da bi se lažje vpisala na kako višjo šolo, kot pa na univerzitetno fakulteto... mogoče tale šola v Naklem, kako je že....... vem da so se kolegi na Hortikulturo vpisali, plačaš vpisnino mislim da cca 100€, zraven dobiš ene luštne delavske hlače :) in to je to :) So pa že nas ful strašili s tem da bodo poostrili nadzor nad vsem tem vpisovanjem, pa mislim da bolj grozijo kot pa zares izvajajo nadzor... ne vem no..
2015 09 28
pa glej da ne boš zbolela ali kaj takega, ker ne boš zavarovana brez statusa študenta....
2015 09 28
Ja samo piše do 4. sept. zdaj bomo oktober že..
2015 09 28
Kupi status dijaka na srednji šoli Suaš (200€) najceneje pomoje..
2015 09 28
joj še ve katera bolj poceni status?
2015 09 28
baje je v celju neka šola za 120 eur ve katera?
2015 09 28