Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Trgovine, artikli, razprodaje /

punce eno vprašanje NUJNO

je katera že naročala uggice na strani aliexpress? ali na katerikoli drugi strani pa da mi lahko zagotovi da paket sigurno pride in da so čevlji okej? po zmerni ceni (do 50-60€) prosim za vaše mnenje, hvala [:ljubek]
2015 10 11
Jaz sem ze 2x narocala. Prvic so prisli normalno drugic so jih pa na carini zaplenil ampak mi je aliexpress pol vrnu denar :) Lp
2015 10 11
Pri teh straneh ne moreš biti nikoli čisto 100%, da bo paket prispel. Načeloma naj ne bi bilo težav, vendar npr. jaz že tudi kakšne naročene stvari nisem prejela.
2015 10 11
Ja, pa carina zna biti problem pri nekaterih stvareh.
2015 10 11
že velikokrat naročala, do sedaj dobila vse, vendar morš pazit pri številki... (: zdej za čevlje ne vem čisto sigurno ampak pri oblekah ki sem jih naročila kot XL (nosim M) pa kar je prišlo do mene nikakor nism mogla niti js ublečt in je blo primerno za xs... se pa lahko potem tudi z njimi dogovarjaš če karkoli ni uredu... čakaš pa lahko tudi do 3 mesce ... morš bit pr njih kr malo potrpežljiv ;)
2015 10 11
KlarisaPrezelj pa ko si prve dobila so bili okej? a niso bili primerni za v sneg? pa kako je bilo z logotipom zadaj? :)
2015 10 11