Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Trgovine, artikli, razprodaje /

vedno bolj izgubljam živce tu gor -.-

jaz ne razumem več kaj se dogaja z nekaterimi puncami tu gor [:zafurstriran] ena obljublja že 14 dni, da bo nakazala denar, vsak dan ima nov izgovor zakaj ni utegnila, po možnosti še na sporočila odgovarja na 3-4 dni [:jezen] potem se kuverte z denarjem kar izgubljajo, ali pa po možnosti sploh ne pridejo na pravi naslov pa kaj se dogaja resno na koncu sem z živci [:prestrasen] najbolj čudno mi je pa to - v ponedeljek sem dvema puncama poslala denar na isti način in prejela ga je samo ena, druga pa kaj? se je kar izgubilo ali kaj? pa sploh se ni videlo da je denar v kuverti ker sem ga posebej zavila v papir! potem pa danes namesto, da bi dobila mojo kuverto s 25 evri dobi baje kuverto, v kateri je samo 5€ pa baje da iz mojega naslova pa kaj je z vami? za nakupe in rezervacije se pa tud zmišljujejo naprej pa nazaj, človek pa seveda naiven in jim rade volje izkaže prijaznost, na koncu pa še odpišejo ne več [:zaspan] [:prepoten]
2015 10 14
Priporočam da rezervacij ne delaš več ker se ne splača :) Ponavadi nihče od tistih ki rezervira na koncu ne kupi. Glede denarja pa daj raje priporočeno te pride 0,77€ in imaš le potrdilo a je res prišlo do nekoga ali ne! :) Jaz samo še priporočeno ali pa preko poštne nakaznice pa tudi če gre za 5€.
2015 10 14
jap res je
2015 10 14
Pa ni več normalno to, jaz čakam že en mesec denar od ene punce, tri tedne že ni bila vpisana na MB... Samo upam lahko da zdaj lepo nosi tisti artikel [:nasmeh]
2015 10 14
se strinjam..jaz vedno puncam recem, naj posljejo priporoceno..ker zaupanje gor ali dol..se vedno je posta vmes.
2015 10 14
moja kupka je tudi dobila zastonj nov pas za 7 eur ..jaz tudi upam, da ga fajn nosi [:smeh] [:jok] [:tihsmeh]
2015 10 14
Pa ja no, da ji ga nisva za brezveze poslali [:rezoc]
2015 10 14
Tu se tudi jaz pridružujem. Tudi sama sem imela grozno slabo izkušnjo tu gor glede poslanega paketka. Ja punce na srce vam polagam-pošiljajte raje priporočeno,sploh če je v kuverti denar....Lahko mirne duše spremljate kje se nahaja vaša kuverta.
2015 10 14
ja, to je res.. vendar ne razumem zakaj je potrebno potem takim uporabnicam izkoriščat tvojo prijaznost [:prestrasen] tale butik bo prej ali slej propadel zaradi tega
2015 10 14
jaz se tudi tega bojim, zato moram cimprej se cimvec nalozit [:tihsmeh] pa prodat [:tihsmeh] aja drugace pa punce, katere to berete, imate 60% popusta pri meni [:sramezljiv] samo povej, da si tukaj videla [:smeh]
2015 10 14
Dominika ane [:smeh] Super filing [:tihsmeh]
2015 10 14
men so tole buče..jaz velikokrat dobim se ne zalepljene kovance, ki binglajo po pismu - pa dobim! ne pa sele papirnat denar v listu, da ga ni? kolkrat se pa razglednica za novo leto ali rojstni dan kar izgubi? [:tihsmeh] ce bi bilo vec postenih se nobeno pismo in paket ne bi "izgubil" Se mi pa tudi neumno zdi vse priporočeno pošiljat, ker mi je kdaj ze za navadno skoda denarja, kaj sele za priporočeno - gorenjci ja [:smeh]
2015 10 14