Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

prevarantka

Uporabnica pelcapelca24 je navadna prevarantka. Naredili sva menjavo, poslala sem samo jaz, ona ne. Na njen paket čakam že več kot dva tedna, tudi odziva se ne na sporočila. Na fb sem ji napisala (privat seveda) da jo opomnim pa laže da je poslala, ampak vem da ni, ker se mi je javila še ena uporabnica ki prav tako isto časa čaka na svoj paket kot jaz. Da ne odgovorim s kakšnim izmišljevanjem se želi izmuznit... jaz bom tiste pajkice že pozabila, amopak ne maram pa da se me prenaša okoli tako da sem se odločila da objavim njene podatke v svarilo ostalim. Gre za Špelo Jerič iz Litije. Uporabnico sem obvestila da bom objavila njene podatke, ker to kar je storila smatram za goljufijo in dobro vem kak je težko zaslužit denar da si danes lahko kaj kupiš.
2015 10 26
....seznamu prevarant prilagam še eno: BossBitch.... ne samo da mi ni poslala plačanega artikla, celo še 1x bi mi ga prodala (po nekaj mesecih)....:-/
2015 10 26
omg kaj delajo ene no ... na moj paket če se čaka 3 dni je že bil oh in stoh... katastrofa res.
2015 10 26
Jaz že čakam na en paket teden dni. Upam da bo prispel..
2015 10 26