Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Ta stran deluje res počasi,....vedno so ene težave z odpiranjem strani, nalaganjem slik, ali pa slik sploh ne prikazuje To še mene živcira - in sem vse od začetka ustanovitve te strani tukaj gor. Na ta način, če bodo konstantno eni problemi bodo žal začeli zgubljati uporabnike in tudi novih bo vedno manj. Ideja je super, a žal so vedno odkar pomnim same tehnične težave - ali je to ali je tisto ect... Škoda :(
2018 10 09
Jaz tudi ne morem in ne morem naložit slik. Sem poskusila že vse pa ne gre. A ima katera kakšen nasvet? (Sem zmanjšala, probala različne brskalnike in računalnike, spreminjala formate).
2018 10 10
Kot nalašč, težava je bila očitno le v pravem času.
2018 10 10
Zakaj pri enih artiklih ne prikazuje slik, čeprav so naložena?
2018 10 14
> Asajt91: > Zakaj pri enih artiklih ne prikazuje slik, čeprav so naložena? tudi meni. na novo naloženi artikli pred 5 min in tisti ki sem jih jaz naložila kakšen teden nazaj nimajo slik, pa čeprav so bile 1 teden nazaj vse vidne. ,:(
2018 10 14
na hrvaškem butiku je isto...
2018 10 14
Prosim za odgovor admina zakaj so nekatere slike nevidne ,oz: je narisana oblekica ? S tem se izgublja bistvo prodajanja na strani...
2018 10 14
Prosim za odgovor admina zakaj so nekatere slike nevidne ,oz: je narisana oblekica ? S tem se izgublja bistvo prodajanja na strani...
2018 10 14
manjkajo fotografijeee:(
2018 10 14
Ne nalaga slik spet skooos neki 😐😑
2018 10 14
Vsake 3 minute stran ne deluje več, loading traja tudi po par minut, veliko artiklov se sploh ne vidi, npr več kot pol mojih artiklov je še vedno objavljenih ampak ni slik... škoda, ker redno uporabljam stran in mi je bila zelo všeč
2018 10 23
> MidnightCheese: > Vsake 3 minute stran ne deluje več, loading traja tudi po par minut, veliko artiklov se sploh ne vidi, npr več kot pol mojih artiklov je še vedno objavljenih ampak ni slik... škoda, ker redno uporabljam stran in mi je bila zelo všeč tiste slike ki manjkajo boš morala nazaj naložit, ne bodo prišle nazaj
2018 10 24
Pozdravljeni Zanima me zakaj je pod hisni ljubljencki vse zivo sem robe za zivali??? Prav glupo in brezvezno gledat leve oglase ki niso za zivali!?
2018 12 05
> sparkicha: > Pozdravljeni > Zanima me zakaj je pod hisni ljubljencki vse zivo sem robe za zivali??? > Prav glupo in brezvezno gledat leve oglase ki niso za zivali!? ker vse dajejo tam kramo, ki sodi na bolho
2018 12 05
> Lilith666: > > sparkicha: > > Pozdravljeni > > Zanima me zakaj je pod hisni ljubljencki vse zivo sem robe za zivali??? > > Prav glupo in brezvezno gledat leve oglase ki niso za zivali!? > ker vse dajejo tam kramo, ki sodi na bolho Ma to je treba brisat ki gubu pomen potem vse..prav na bruhanje mi gre ko grem kaj pogledat in zgubim voljo ker se mi ne da gledat smeti in sploh ne najdem uno ki pise da je zal
2018 12 05
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 54