Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Zdaj deluje. So porihtali. Hvala. Iskreno upam, da bo tako tudi ostalo.
2019 06 25
> manilu: > Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... > Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike? Sorry, še enkrat boš morala naložiti. Tudi vsi ostali, ki jim manjkajo slike bodo morali naložiti. To so stare zadeve, ki se niso osvežile. Tko je, ja :( Butik je treba kar redno osveževat (dobro, ajde, vsaj na dva meseca ali neki takega). Jaz ogromno slik od številnih uporabnikov ne morem videti, ki ne osvežujejo butikov :(
2019 06 25
Meni tudi ni šlo nalagat artiklov, ker sem imela AdBlocker prižgan. ;) drugič poskusite to izklopit.
2019 06 25
> Antika: > > manilu: > > Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... > > Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike? > Sorry, še enkrat boš morala naložiti. Tudi vsi ostali, ki jim manjkajo slike bodo morali naložiti. To so stare zadeve, ki se niso osvežile. Tko je, ja :( Butik je treba kar redno osveževat (dobro, ajde, vsaj na dva meseca ali neki takega). Jaz ogromno slik od številnih uporabnikov ne morem videti, ki ne osvežujejo butikov :( Ja, enkrat mislim, da sem tole že nalagala ponovno, ampak problem je, ker ponavadi zase ne vidiš katere slike manjkajo. No zdaj jih vidim. :)
2019 06 25
> manilu: > > Antika: > > > manilu: > > > Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... > > > Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike? > > Sorry, še enkrat boš morala naložiti. Tudi vsi ostali, ki jim manjkajo slike bodo morali naložiti. To so stare zadeve, ki se niso osvežile. Tko je, ja :( Butik je treba kar redno osveževat (dobro, ajde, vsaj na dva meseca ali neki takega). Jaz ogromno slik od številnih uporabnikov ne morem videti, ki ne osvežujejo butikov :( > Ja, enkrat mislim, da sem tole že nalagala ponovno, ampak problem je, ker ponavadi zase ne vidiš katere slike manjkajo. No zdaj jih vidim. :) A moje vidiš vse? Sorry, ker te gnjavim, ampak hočem preveriti, če so še vsi gor, ali moram kakšnega osvežiti. Čeprav se mi zdi, da to kar redno delam.
2019 06 26
> Antika: > > manilu: > > > Antika: > > > > manilu: > > > > Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... > > > > Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike? > > > Sorry, še enkrat boš morala naložiti. Tudi vsi ostali, ki jim manjkajo slike bodo morali naložiti. To so stare zadeve, ki se niso osvežile. Tko je, ja :( Butik je treba kar redno osveževat (dobro, ajde, vsaj na dva meseca ali neki takega). Jaz ogromno slik od številnih uporabnikov ne morem videti, ki ne osvežujejo butikov :( > > Ja, enkrat mislim, da sem tole že nalagala ponovno, ampak problem je, ker ponavadi zase ne vidiš katere slike manjkajo. No zdaj jih vidim. :) > A moje vidiš vse? Sorry, ker te gnjavim, ampak hočem preveriti, če so še vsi gor, ali moram kakšnega osvežiti. Čeprav se mi zdi, da to kar redno delam. jaz vidim vse tvoje :D
2019 06 26
> Antika: > > manilu: > > > Antika: > > > > manilu: > > > > Tudi jaz ne morem nalagati slik k artiklom, torej novih ne morem objavit. Enako ne morem pošiljati slik preko zs... > > > > Danes pa sem opazila še to, da kar nekaj slik manjka v mojem butiku (starejših). Do sedaj sem jih normalno videla (vsaj jaz), zdaj pa kar naenkrat ne več. A bo treba spet ponovno nalagati slike? > > > Sorry, še enkrat boš morala naložiti. Tudi vsi ostali, ki jim manjkajo slike bodo morali naložiti. To so stare zadeve, ki se niso osvežile. Tko je, ja :( Butik je treba kar redno osveževat (dobro, ajde, vsaj na dva meseca ali neki takega). Jaz ogromno slik od številnih uporabnikov ne morem videti, ki ne osvežujejo butikov :( > > Ja, enkrat mislim, da sem tole že nalagala ponovno, ampak problem je, ker ponavadi zase ne vidiš katere slike manjkajo. No zdaj jih vidim. :) > A moje vidiš vse? Sorry, ker te gnjavim, ampak hočem preveriti, če so še vsi gor, ali moram kakšnega osvežiti. Čeprav se mi zdi, da to kar redno delam. Tudi jaz vidim vse. :)
2019 06 26
zakaj mi zavrača dostop ko želim izbrisati določene artikle v butiku?
2019 07 04
Živjo, jaz ne morem izbrisati določenih artiklov. Kdo mi sploh tu na Moj butik lahko pomaga, namreč že 1 mesec prosim za pomoč???
2019 08 09
> mar_ina: > Živjo, > jaz ne morem izbrisati določenih artiklov. Kdo mi sploh tu na Moj butik lahko pomaga, namreč že 1 mesec prosim za pomoč??? Adminka je tale: https://mojbutik.si/adminsi-49308 Sicer kolikor vem ni aktivna, oziroma je aktivna samo pogojno. Drugi žal nobeden. Predlagam, da odprete MojButik (in se prijavite) v drugem brskalniku in potem tam poskusite izbrisat. Včasih so stvari vezane samo na brskalnik.
2019 08 09
Pozdravljeni, Zanimalo bi me, zakaj so izginile fotke pri oglasih? Se opravičujem, če je ta tema že obdelana. Ne da se mi vsega brati. Hvala in lp
2019 08 13
> lady_m: > Pozdravljeni, > Zanimalo bi me, zakaj so izginile fotke pri oglasih? > Se opravičujem, če je ta tema že obdelana. Ne da se mi vsega brati. > Hvala in lp Ne vemo točno zakaj so fotografije izginile. Ugotavljamo pa, da so izginile tiste pri starejših oglasih in jih je žal treba še enkrat dodat.
2019 08 14
> manilu: > > lady_m: > > Pozdravljeni, > > Zanimalo bi me, zakaj so izginile fotke pri oglasih? > > Se opravičujem, če je ta tema že obdelana. Ne da se mi vsega brati. > > Hvala in lp > Ne vemo točno zakaj so fotografije izginile. Ugotavljamo pa, da so izginile tiste pri starejših oglasih in jih je žal treba še enkrat dodat. Hvala za odgovor. Škoda, ker jih nimam več in bom morala na novo fotkati. A ste razmišljali tudi o aplikaciji? Simple aplikacija v stilu letgo bi bila super. Ker nalagati na telefonu je res sufr ... Hvala, lp
2019 08 14
Zakaj mi noče nalagati slik? Velikosti so vredu pa tudi browser sem zamenjala pa vseeno nič.
2019 09 03
ko hočem odpreti nazadnje dodani artikli, ne odpre slik ampak je prazno????? to že od včeraj ne vidim nič kaj prodajajo punce...se lahko to kako uredi?
2019 09 03
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 54