Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

pozdravljeni, že dva dni se nikakor ne moram logirati na mojbutik.si.(sedaj mi je uspelo po nešteto poskusih)-Error 522.Imam kar nekaj odprtih dogovorov in me zanima kdaj lahko pričakujemo normalno delovanje? hvala za odgovor... lp
2020 04 24
Prav tako mene....
2020 04 24
Adminka pozdravljena. Čudi me, ker moj butik ni delal cela dva dneva. Danes zvečer sem ga uspela "zagnati", pa še to ne preko googla, ampak preko druge strani. Priznam, da me jezi, ker smo z puncaami oddale tri oglase, ki smo jih plačale oz. izpostavile. Vendar vse zastonj, saj se ni dogajalo na butiku nič,ker ni deloval. Bi bila vesela vašega odgovora, komentarja...
2020 04 25
Jest pa ne morem v svoje pogovore 😤
2020 04 25
Ne odpre mi mojega profila. lp
2020 04 26
Tudi jaz ne morem v pogovore 😠
2020 04 27
Meni ne dela že od srede torej 6 dni. Včeraj mi je čudežno uspel vpis pa še to z drugega telefona, Samsung s4 modela, ki je sicer že par let v škatli. Na novejših sploh ne dela, non stop ERROR. Baje tehniki odpravljajo napako že od četrtka.
2020 04 27
Tudi meni ne odpre pogovorov že skoraj cel teden, niti na telefonu, niti na računalniku.. Sem poskusila izbrisat celotno zgodovino brskanja kot so svetovale nekatere punce, pa nič ne pomaga :( Je res moteče, ker sem bila (pa verjetno je še veliko takih) z večimi puncami ravno sredi dogovora za nakup/prodajo.. Tako da bi bilo res super, če bi admnika vsaj sporočila kaj se dogaja, oz. koliko časa je predvideno da bo še takšno stanje..
2020 04 27
Meni pa ne dela osnovna stran, notri se da prit samo tako, da ko mi katera pošlje sporočilo, kliknem na link iz e-maila.
2020 04 28
jaz sem pa probala za foro tisto vip članstvo, plačala točke in sedaj ni nič drugače? ali to traja cel dan da se spremeni ali pač enostavno ne deluje in sem plačevala za brez veze ? prav tako sem pisala na mail za vikend, ker stran nikakor ni delovala in do danes še nisem prejela odgovora :|
2020 05 04
Ne gre nalagat artiklov ter polovico slik pri artiklih je zginlo, ceprav sem jih nalozila vceraj.
2020 05 06
Živjo, zakaj mi je nekatere moje artikle (ki so že dolgo objavljeni) ne pokaže fotografij?
2020 07 01
> cukrček: > Živjo, zakaj mi je nekatere moje artikle (ki so že dolgo objavljeni) ne pokaže fotografij? ne bodo prišle nazaj slike, ker se je to že zgodilo (je bilo obrazloženo da širijo strežnik ali nekaj podobnega). treba jih je na novo naložit
2020 07 01
Ne morem nalagati artiklov preko telefona
2020 07 04
Pozdravljeni zanima me zakaj se preko telefona ze vec kot mesec dni neda nalagat novih stvari. Ko kliknrs na fotografijo jo sploh ne zazna. Kaj lahko naredim. Hvala
2020 07 19
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 54