Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Meni noce nalozit slike pa je resolucija najmanjsa
2021 04 06
Punce ne da se trenutno nalagati slik niti jih pošiljati :) to traja že kar nekaj dni tako da bog ve kdaj bo rešeno :)
2021 04 06
> AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB ZAKAJ NI MOGOČE NALAGATI FOTOGRAFIJ? Preko telefona to gre, na računalniku na samo "melje" in se ne da nič nalagati.
2021 04 06
> amor11: > > AdminSI: > > Živjo dekleta, > > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > > Lp, AdminMB > ZAKAJ NI MOGOČE NALAGATI FOTOGRAFIJ? Preko telefona to gre, na računalniku na samo "melje" in se ne da nič nalagati. Ker so tehnicne tezave, kar je bilo za najmanj stokrat povedano. Stvari se urejajo samo potrpeti je treba.
2021 04 06
> nikashop: > > amor11: > > > AdminSI: > > > Živjo dekleta, > > > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > > > Lp, AdminMB > > ZAKAJ NI MOGOČE NALAGATI FOTOGRAFIJ? Preko telefona to gre, na računalniku na samo "melje" in se ne da nič nalagati. > Ker so tehnicne tezave, kar je bilo za najmanj stokrat povedano. Stvari se urejajo samo potrpeti je treba. razumljivo, da se pojavijo težave, napake na strani. Ampak dejstvo je, da zadeva dela obuboženo že kak mesec, kar je res nadležna zadeva. Če ne morejo urediti baze podatkov da bo delala bp pa naj zamenjajo programerja. Take zadeve je potrebno urediti v nekaj dneh.
2021 04 07
Stran ne dela. Preko telefona mi ni prikazalo možnosti registracije, sem se registrirala preko računalnika, potem sem naložila slike, izpolnila vse, večkrat preverila, če je vsako polje izpolnjeno, stran niti ne trzne.
2021 04 07
Meni noče prikazati nobenih dodatnih slik v oglasih. Vidne so vse, ampak kliknit ne morem na nobeno dodatno, da bi se povečala. Poleg tega sem po dolgem času danes naložila nov oglas, je bil viden, ampak sedaj ga več ni nikjer.
2021 04 12
ne deluje nalaganje slik v pogovore, spet. itak!
2021 04 14
admin, ce ze veselo brisete oglase katerih prva slika je iz neta ostale pa dejansko slike artikla, prosim, da nimate dvojnih meril, ter brisete tudi vse tiste oglase kateri imajo samo slike iz spleta. hvala!
2021 04 16
Mene še vedno izredno moti destvo, da lahko vidim samo PRVO sliko oglasa, ostalih ne morem povečati oz. pogledati, čeprav so naložene. Bi kupila več artiklov, a je zaradi tega ker ne morem videti dodatnih slik, vse skupaj zelo oteženo. Kdaj boste to uredili??
2021 04 17
> Matrikka: > Mene še vedno izredno moti destvo, da lahko vidim samo PRVO sliko oglasa, ostalih ne morem povečati oz. pogledati, čeprav so naložene. Bi kupila več artiklov, a je zaradi tega ker ne morem videti dodatnih slik, vse skupaj zelo oteženo. Kdaj boste to uredili?? Hey glede tega imam enak problem. Probajte namesto mobilnih podatkov, vključen imeti še Wi-Fi ali pa samo Wi-Fi in stran osvežit. Vsaj tako lahko potem na oglasu vidim še druge slike po vrsti.
2021 04 18
Zdravo, še kera nalaga artikle, potem se ji pa po parih urah izbrišejo iz profila? To se mi je zgodilo dvakrat v enem tednu.
2021 04 20
> anyharris: > Zdravo, še kera nalaga artikle, potem se ji pa po parih urah izbrišejo iz profila? To se mi je zgodilo dvakrat v enem tednu. Je prva slika ali vse slike iz spleta? V pravilih je določeno, da to ni dovoljeno. Sicer nimam linka do tega pravila. Vedno iščem tole, ko bi rabila. Mislim, da bi morala biti bolj izpostavljena in jasna.
2021 04 20
Meni pa ne deluje "Dodaj med priljubljene" na glavnem prikazu izdelka. Na seznamu pa mi deluje (če kliknem na srček).
2021 04 20
> manilu: > > anyharris: > > Zdravo, še kera nalaga artikle, potem se ji pa po parih urah izbrišejo iz profila? To se mi je zgodilo dvakrat v enem tednu. > Je prva slika ali vse slike iz spleta? V pravilih je določeno, da to ni dovoljeno. Sicer nimam linka do tega pravila. Vedno iščem tole, ko bi rabila. Mislim, da bi morala biti bolj izpostavljena in jasna. Sem našla pod FAQ, hvala! Sem želela uporabiti sliko direktno od znamke, ker se bolje vidi, kako sama majčka/ hlače stojijo, sploh če št. ni bila zame. Bom bolj pozorna drugič 👍😊
2021 04 20
1 2 ... 49 50 51 52 53 54