Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[Nov design] Ni možno izbrisati izdelka oz. označiti kot prodano

Tudi jaz ne morem naložiti novih artiklov. Uporabljam Mozzilo.
2015 12 11
Zdravo. tudi sama imam ta problem. Artikle imam prodane vendar jih ne morem označiti kot prodano niti jih izbrisati ali karkoli spreminjati. Uporabljam windowse in brskalnik mozilla.
2015 12 12
Ne morem izbrisat izdelka.. cHROME
2015 12 13
oii...ko skero končam pogovor izbrišem in potem je med izbrisano kako naj še tam stare pogovore izbrišem če katera ve naj mi prosim pomaga in napiše na zs...lepo bi prosila naj mi to res sporoči na zs kar tega mam kar nekaj in bi rada izbrisala če se sploh da...hvala v naprej...lp v
2015 12 24
Pozdravljena, tudi pri meni se je pojavila težava, da ne morem shraniti popravljenega artikla (malo sem spremenila opise in zamenjala sliko) in mi noče shraniti popravljenega artikla. Uporabljam chrome. LP
2015 12 29
Pozdravljena, tudi pri meni se je pojavila težava, da ne morem shraniti popravljenega artikla (malo sem spremenila opise in zamenjala sliko) in mi noče shraniti popravljenega artikla. Uporabljam chrome. LP
2015 12 29
Sama ne moren izbrisati izdelka, ga označiti kot prodano, napisati novo sporočilo, pustiti odziv, pritisniti zelim si, urediti že dodanega artikla... uporabljam Mozilla brskalnik/microsoft
2016 01 09
Ne morem izbriasti izdelka ,in označiti kot prodano,in mi se obraćajo slike ko dam nov artikel.lp
2016 01 17
Ne morem izbrisat izdelka, označiti kot prodano/pc, windows 7, google chrome
2016 01 31
Dodatek k zgornjemu postu: v bistvu ne morem ničesar druga, kot odpisat na sporočila. Prosim, če mi pomagate! :) osebni pc/windows 7/google chrome
2016 01 31
Meni pa ne gre komentirati in pisati tem (na mojem prvotnem profilu). Ne gre na nobenem drugem brskalniku niti računalniku. Okenca v katerega lahko pripišem komentar enostavno ni...če želim napisati novo temo pa me gumb NOVA TEMA enostavno ignorira. Zdi se mi, da bo zaradi vseh tehničnih težav in prepovedi kar se tiče oglaševanj MojButik kmalu prešel v pozabo. In ne vem, če je administratorki&co. prav to v interesu. Lp,M.
2016 02 29
Nikakor ne morem dodat artikla, tudi označit kot prodano nisem mogla, ko pa sem hotela izbrisati artikel mi nekaj časa ni hotelo, potem pa mi je izbrisalo vse. :( Poskusila sem tudi na telefonu in brskalnikih Mozila, Explorer in Chrome pa še vedno ni delovalo. :(
2016 04 21
Živjo, ne morem brisati artiklov. Uporabljam Mozzilo.Sistem je microsoft in težava je na računalniku. hvala! :)
2016 05 19
> AdminSI: > Živjo dekleta, > sem dobila nekaj feedbackov, da se pri nekaterih ne da izbrisati izdelkov, označiti kot prodano in/ali odpirati nove teme. > Prosim vas, da se mi javite v to temo tiste, za katere to velja. Zraven pa prosim še napišite, kateri brskalnik uporabljate (Crome, Mozzila, Safari ...) in operacijski sistem (Microsoft, Linux, OSX) ter če vam to nagaja na telefonu ali računalniku - tako bomo zadevo najhitreje rešili. > Če imate kakšen drug problem, se mi javite v ZS, NE pišite tukaj. > Lp, AdminMB
2016 05 25
Meni ne dela prav nic (dodajanje in brisanje artiklov, pogovori, odzivi, ne morem pogledati slik,... Uporabljam Chrome in Mozillo... Samo preko telefona se lahko kaj uredim..
2016 05 25