Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[Nov design] Ni možno izbrisati izdelka oz. označiti kot prodano

> AdminSI: > Živjo dekleta, > sem dobila nekaj feedbackov, da se pri nekaterih ne da izbrisati izdelkov, označiti kot prodano in/ali odpirati nove teme. > Prosim vas, da se mi javite v to temo tiste, za katere to velja. Zraven pa prosim še napišite, kateri brskalnik uporabljate (Crome, Mozzila, Safari ...) in operacijski sistem (Microsoft, Linux, OSX) ter če vam to nagaja na telefonu ali računalniku - tako bomo zadevo najhitreje rešili. > Če imate kakšen drug problem, se mi javite v ZS, NE pišite tukaj. > Lp, AdminMB Živjo, meni tudi noče izbrisati izdelka :/ To se dogaja na telefonu in računalniku - Microsoft, Crome.
2019 04 10
zakaj so pa meni vse izdelke izbrisali? je to normalno? Višek nesramnosti.
2019 08 02
Ne morem izbrisati izdelkov, uporabljam Mozzilo. Tudi na iphonu ne. Pisala sem vam tudi v zasebna sporocila, pa ni nobenega odgovora? Lp
2019 08 02
Živjo, jaz ne morem izbrisati določenih artiklov. Kdo mi sploh na Moj butiku lahko pomaga????
2019 08 09
Jaz ne morem posiljati slik in objavljati novih izdelkov... 😥 uporabljam safari
2019 09 23
> eva0611: > Jaz ne morem posiljati slik in objavljati novih izdelkov... 😥 uporabljam safari https://mojbutik.si/forum/t/207273/nov-design-porocanje-o-napakah-na-strani?page=43 :(
2019 09 23
Pozdravljeni, tudi jaz ne morem zbrisati nekaj objav, uporabljam pa safari 😊 hvala vnaprej
2020 11 18
Iz naslova oglasa izbrišite vse emojije, shranite oglas. Izbrišite oglas.
2020 11 19
1 2 3 4