Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Mojbutik.si is looking for community manager!

Mojbutik.si is looking for community manager! If you love mojbutik.si idea, are attentive to details, polite, can work by yourself, and want to join international Kominoi family, let us know by sending your motivational letter and CV till the 20th of August via erika{eta}kominoi.net
2016 08 10
Ne gre in ne gre poslati sporočil v mojbutiku, ne moram se dogovoriti z nobeno punco :(
2019 08 29
Vse slike so izbrisane na mojih butikih povsod
2019 09 13
Stran ne dela .....popolnoma nič....vedno slabse je s to stranjo🙄
2019 09 13
Katastrofa od mojega butika. Že nekajkrat sem plačala izpostavljene oglase, pa oglasi niso bili izpostavljeni. Potem komunicirala z adminko,ki je potrebovala kar dosti časa, da je sploh odgovorila. Včeraj sem izpostavila tri različne opcije, pa ni bilo slik, torej je tudi ta denar šel "v zrak". A je kateri poznana še katera druga stran za prodajo, razen bolhe?
2019 09 13
Ta stran umira ...vse slabse je ...od kar so jo posodabli, stara razlicica je bila dosti boljsa..
2019 09 14
katastrofa, kdaj bodo popravili stran?
2019 09 14
Objavljeno na fb strani - ne bo delovalo 2-3 dni.
2019 09 14
Nekdo je očitno vdrl v omrežje.
2019 09 15
Slike so nazaj ampak ne morem naloziti nobene slike od novih artiklov...kaj se dogaja joj
2019 09 16
Še vedno ne gre naložiti novih kosov. Jaz sem plačala tri izpostavljene artikle v petek. Seveda je bilo vse zastonj, saj ni pri izpostavitvi bilo objavljenih fotografij. Napako sem javila adminki, v upanju, da bom dobila novo izpostavitev. Konec koncev sem plačala za storitev,ki ni bila izvršena tako,kot bi morala. Žal mi je odgovorila, naj ponovno izpostavim oglase. Torej še enkrat plačati za nič. :@
2019 09 16
Se vedno se ne da nalagati novih artiklov, kdaj bo spet možno?
2019 09 17
Tudi pri meni ne gre naloziti novih kosov..danes je ze peti dan odkar butik ne deluje kot bi moral a tezava se vedno ni odpravljena 😡
2019 09 17
A se že ve kdaj bo težava odpravljena?
2019 09 17
Na hrvaskem butiku adminka sporoca da bo tezava odpravljena najverjetneje cez kaksen dan, oz. najkasneje v tem tednu. Tako da upajmo na najboljse 🤩😁
2019 09 17
1 2 3 Naslednja