Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Potrebujem pomoč!!!

Pred enim tednom sem preko punce na mojmu butiku naročila bundico, punca je želela vplačilo naprej- v kuverti denar, ki sem ji ga seveda poslala, ona pa men bunde ni imela je vsak dan nove izgovore in sedaj je BLOKIRANA, jaz pa sem breeeeez bundeee in denarjaaaaaa :,'( :,'( Ali je ze imela katera podobno izkušnjo????
2016 11 20
Jz pred letom/dvemi.. Sem pa sla osebno na dom prevarantki ;)
2016 11 20
In ti je vrnila denar?
2016 11 20
Sicer tudi jst razmišljam o tem, se ne gre toliko za denar kot pa za princip
2016 11 20
Ja sem dobila denar nazaj, s sabo sem imela vsa dokazila, da je sel denar res na njen račun. Njene starše je pa bilo zelo sram
2016 11 21
Sem pa sla iz Kopra do Celja na izlet, po denar 😊
2016 11 21
Bolano je tole kar delajo nekatere punce, tudi jst imam problem z punco iz Celja..
2016 11 21
Res ful zanimivo, tud pri men so bile skor vse problematičarke iz štajerskega konca. Zgleda, da tam nekaj seva in imajo filing, da nas lahko nategujejo. Jaz bi bila v tvojem primeru že pri njej, s kolom v roki.
2016 12 06
> blinkica: > Sem pa sla iz Kopra do Celja na izlet, po denar 😊 Zaračunala bi ji odvetniške potne stroške (na tvoji relaciji okoli 500 eur) :D
2018 01 19
Imela podobne izkušnje ( sicer na Bolhi ampak je isto ) Sem nakazala eni punci na trr denar za torbico, te seveda nisem dobila. Sem potem šla z bančnim dokazilom + natisnjenimi sporočili na policijo in podala prijavo. Vzelo mi je vsega skupaj 15 minut na policiji. Po prijavi so jo policisti obiskali. Po obisku policije se mi je javila in mi je vrnila denar.
2018 03 13