Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Zakaj ne nalaga novih artiklov? :(

punce!a še kateri drugi ne nalaga slik poleg mene?
2017 07 06
Meni preko telefona ne gre...
2017 12 21
tudi meni danes noče naložiti, sicer sem nova, možno, da mi nekaj ne gre... sem pa že dvakrat poskusila, pa nič...
2018 03 04
Meni pa nekaterih slik, ki jih imam že itak dolgo objavljene, sedaj ko hočem pogledati ali pa druge punce, ne pokaže oz. je tak čuden kvadratek in me zanima ali je to napaka na sistemu, ker mi je že par drugih punc javilo, da je pri njih isto?????
2018 05 31
Tudi meni ne gre, ze 2 dni poizkusam naloziti artikle pa ne gre.
2018 05 31
Meni pa ne odpira artiklov samo ikonce kje je tu adminka?
2018 06 16
Pri meni je pri tričetrt slikah enako..
2018 06 19
ima še katera iste probleme: nikakor ne morem naložiti artiklov na mojbutik?? :((
2018 08 25
Kaj se dogaja z aplikacijo? Tako pocasi odpira vsako stran da res zgubljam potrplenje, ce hocem kaj nalozit.
2018 09 03
Meni tudi noce ze dva dni naloziti artiklov. Zakaj?? Kje je tezava? Hvala 🥲
2021 04 03
Ojla, ze par dni poskusam nalozit slike in ne morem, prosim pomoc! Hvala!
2021 04 06
Tudi jaz ne morem naloziti artikla ze 2 tedna!!!
2021 04 08
Dolgo me ni bilo na butiku in danes za hec probam naložiti 1 izdelek prek mobitela in ne gre - vse šteka, vse vnesem in mi ga ne naloži. Se pravi se ni nič spremenilo na boljše?
2021 10 01
stran je ful buggy drugače, sploh v firefox-u. Stvari sploh ne morem nalagat, sem probala že večkrat. In očitno obupala. Slike pri gledanju artiklov mi ne delajo razen prve (carousel), tako da jih odpiram v novih oknih, to pa poreže spodnji in zgornji del slike. Pri menijih mi nekatere podkategorije včasih zaštekajo in sploh ne morem odpreti dropdowna. Tudi na sploh bi se dalo pri ux-u kar dost stvari izboljšati.
2022 03 13
Jaz sem tudi danes poskusila naložiti nove izdelke in mi sploh ne deluje. Vse vpišem pravilno vendar gumb za objavo sploh ne prime. :/
2022 03 28