Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nasvet: Barvanje v črno

Pozdravljene. Zanima me, katere barve za lase uporabljate tiste, ki se doma barvate v črno. Kakšne so vaše izkušnje z barvami, katero priporočate? Nazadnje sem uporabila Brillance od Schwarzkopfa, vendar se mi je zdela preveč agresivna.
2018 07 02
Jst sm ze celo zivljenje crna 😁 ko ji bila v modi bolj jantarna rjava sem hotla zamenjat, pa ti lahko recem da se je enkrat ko si crn noro tezko znebit crnega odtenka, razn ce das vecje denarce frizerju 😁 tko da ni bilo nic od tega😂 Zdej tko.. Vsi crni odtenki so enako crni (JET BLACK 01 BARVA).Je vseeno kero znamko kupis. Edino tista peroxidna mesanica je od razlicnih firm razlicno koncentrirana in pol barva deluje bolj agresivna in bolj smrdi po tipicnem vonju 😁 Ce zelis bolj nezno crno kupi 02 odtenek ki je NATURAL BLACK. Imas pa tudi BROWN black odtenek ki pa je se neznejsa saj je temlj rjava 😁 pol imas pa tudi crno s modrim in rdecim odsevom ☺ To je to kar se tice umetnosti crnih odtenkov 😁
2018 07 04
Ta natural black ni tipicna jet black (ogljenasta crna) ampak je crna bolj naravnega spranega videza 😁 Sicer pa 01 jet black odtenek se spira. To je fora pri crnih barvah 😁 tko da pri 3. pranju nisi vec tok mocno crn 😁
2018 07 04
Ja s tem imam tudi js izkušnje. Sem že bila črna, potem sem z velikim trudom prišla na blond in zdej po več letih sem šla nazaj na črno :) Takrat sem uporabljala ta modro črn oddteke ampak sedaj mi nekako ne odgovarja več Hvala za razlago, si bom malo ogledala kateri izmed teh odtenkov bi mi najbol odgovarjal :)
2018 07 05