Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Iščem ■knjige ■osebnostna rast + medsebojni odnosi + duhovnost + decluttering

# Za izmenjavo bi me zanimale KNJIGE z področja # osebnostne rasti & medsebojnih odnosov & duhovnosti & decluttering Morda tudi ostale tematike --> https://mojbutik.si/items/dodatki/2085832/iscem-knjige-za-izmenjavo Spodaj bom navedla katere knjige z omenjenega področja bi me zanimale. # Sproti dopolnjujem seznam. ********************************************************************************** ********************************************************************************** # OPOMBA: ! LEPO OHRANJENE knjige --> ne poškodovanje (nepopisane, celi listi ect.) ! pošlji ZASEBNO SPOROČILO - ne tukaj ********************************************************************************** **********************************************************************************
2018 12 06
Ljubica Uvodić-Vranić: ■Pustolovščina osebne preobrazbe ■Pustolovščina osebne preobrazbe2 ■Pustolovščina osebne preobrazbe3 Bruno Šimleša: ■Ljubeznoslovje ■Umetnost življenja ■Brez rokavic - O življenju, ljubezni, Bogu in duhovnosti Dr. Zoran Milivojević: ■ Formule ljubezni ■Emocije - Razumevanje čustev v psihoterapiji ■Ulovimo ljubezen Osho: ■Ljubezen, svoboda, samost ■Zlata zrna - Sporočila obstoja ■Pogum - Radost drznega življenja ■Intuicija : vedenje onkraj logičnega mišljenja : vpogledi v nov način življenja ■Ustvarjalnost : sprostite svoje notranje sile : vpogledi v nov način življenja Zatteja Helen: ■Enačba za ljubezen ■Enačba za zdravje ■Vodnik za srečne dni ■ Ljubezen na terapiji - Vodnik do srečnega partnerstva (Veronika Podgoršek) ■ Vražji zakonci (Aleksandra Kralj) ■Ne trati moči za malenkosti v ljubezni (Richard Carlson)
2018 12 07
■Ikigaj - Japonska umetnost življenja (Francesc Miralles, Hector Garcia) ■Kar zagotovo vem (Oprah Winfrey) ■5 najpogostejših obžalovanj pred smrtjo: Kako so mi umirajoči spremenili življenje (Bronnie Ware) ■Življenje kot igra (Dr. Wayne W. Dyer) Jorge Bucay: ■Ti povem zgodbo? ■Zgodbe za razmislek ■To ni žalostna zgodba ■Pot samoodvisnosti ■Pot srečanja ■Pot sreče ■Pot solza ■Želim si ■Učbenik življenja (Martin Kojc) ■Po sledeh človeka (Anton Trstenjak)
2018 12 08
Richard David ■ Ljubezen kaotično čustvo
2018 12 12