Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Iščem ■knjige ■vrtnarjenje

# Za izmenjavo bi me zanimale KNJIGE z področja # vrtarjenje sonaravni / permakulturni / eko / bio / čas nabiranja rastlin ect. --> https://mojbutik.si/items/dodatki/2085832/iscem-knjige-za-izmenjavo Spodaj bom navedla katere knjige z omenjenega področja bi me zanimale. # Sproti dopolnjujem seznam. ********************************************************************************** ********************************************************************************** # OPOMBA !!! # ! LEPO OHRANJENE knjige --> ne poškodovane (nepopisane, celi listi ect.) # ! pošlji ZASEBNO SPOROČILO - ne tukaj ********************************************************************************** **********************************************************************************
2018 12 12
# SAMOOSKRBNO, ZELENO, (SO)NARAVNO, PERMAKULTURNO, BIO, EKO ■ Samooskrbni organski vrt - priročnik za sonaravno eko vrtnarjenje (Julia Doria) ■Vrt za sladokusce, knjiga o biološkem vrtarjenju (Virginia Hayes) ■Zeleni kvadrat, zdravje iz organskega vrta (Kornelija Benyovsky Šoštarič) ■ Permakulturni vrt (Graham Bell) ■ Praktično vrtnarjenje - biološko-dinamična metoda v vrtnarski praksi (Maria Thun) ■ Sonaravni vrt na strehi (Gojko Stanič) ■ Naravno in varčno vrtnarjenje (Martin Staffler) ■Ekološko vrtnarjenje za vsakogar (Jerneja Jošar) ■Vrtnarimo z Jernejo - Ekološki vrt v štirih letnih časih (Jerneja Jošar) ■ Mali abecednik biološkega vrtnarjenja ■Štihanje? Ne, hvala (Robert Špiler) ■Naravno varstvo vrtnin (Miša Pušenjak) ■Moj bio vrt, vrtnarjenje brez kemije ■ ■
2018 12 12
# IZKORISTEK PROSTORA BALKON, VISOKE GREDE ECT. ■Vrt na balkonu (Mascha Schaht) ■Užitni balkon (Alex Mitchell) ■Vertikalna vzgoja zelenjave in sadja (Rhonda Massingham)
2018 12 12
# SEMENA ■Pridelujmo svoja semena 1 (Brigitte von Wistinghausen) ■Pridelujmo svoja semena 2 (Reinhild Frech-Emmelmann) ■Kako shranjujemo zelenjavna semena (Fern Marshall Bradley) # VZGOJA SADIKE ■Naj poženejo sadike: kako vzgojimo zdrave sadike zelenjave, zelišč in cvetja, ki obrodijo bogat sad (Barbara W. Ellis) # NEGA ■Kako prezimimo lončnice (Brian Mcgowen, Alice Mcgowen)
2018 12 12
# SPLOŠNO (slovenski avtorji) ■ Čarobni zeliščni vrt (Mirjam Grilc) ■Sveža zelenjava z domačega vrta 365 dni (Sanja Lončar, Fanči Perdih, Irena Rotar) ■Vrtičkanje z Metko in Tino (Metka Gomboc T., Tina Ternjak) ■ # SPLOŠNO (tuji avtorji) ■Vrtna enciklopedija (Larousse-Vuk Karadžić) ■Dedkovi vrtnarski nasvet, RD ■ Vrt v malem - gojenje zelenjave, sadežev in zelišč pri roki (John Harrison ) ■ Priročnik za vrtičkarje (Simon Akeroyd) ■1001 izboljšava vrta (Alan Buckingham) ■Užitni vrt ali kako imeti svoj vrt in ga pojesti (Alys Fowler) ■ ■
2018 12 12
NABIRANJE GOB Vse o gobah NABIRANJE ZELIŠČ
2019 02 08