Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Prevarantka!!!

Punce pazite se te punce, ker me je ogoljufala pri menjavi. Namreč menjati bi morali par artiklov, jaz sem njej poslala priporočeno vse kot je bilo dogovorjeno ona meni nič!!! Sprva se je zagovarjala na bolnega otroka, češ da ni utegnila..sprva sem verjela ker se mi ni to zdelo nič takšnega, zatrdila mi je da pošlje naslednji dan ko gre s tamalim k zdravniku in da se oglasi se mimogrede na pošti. Ampak od tega ni nič res ker paketa še danes nisem prejela pa tudi ignorira sporočila. Ona je seveda mojega prevzela 28.1. Njen naslov: Ines Korošak Pečarovci 72 9202 Mačkovci Če ne odgovori se bom sigurno zapeljala do nje da jo presenetim hudobnico grdo in mi vrne vseh 6artiklov katere sem ji poslala. Tako gamad pa res ne rabimo tu gor.
2019 01 31
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/0348cd698a2087a260f0278b298d56b1.jpg) Njen profil
2019 01 31
https://mojbutik.si/21anamarija-70397/feedback Zanimivo..ker vidim da ima več profilov. Verjetno ji pozitivne odzive devajo prijateljice ali pa sama sebi ker ima ogromno profilov najbrž. Bolano res da to počne.
2019 02 01
Res je, ta punca: NIKA KOROŠAK Pečarovci 72 9202 MAČKOVCI NAJ SE JO TAKOJ BLOKIRA, PREVZEMA PAKETE, DRUGE PUNCE PA TA PAKET PLAČUJEJO. PROSIM, DA JO TAKOJ BLOKIRATE IN PUNCE, KI STE IMELI Z NJO KONTAKT, DA SE JAVITE TU GOR IN NAPIŠETE, DA JE PREVARANTKA.
2019 02 06
> cukrček: > Res je, ta punca: > NIKA KOROŠAK > Pečarovci 72 > 9202 MAČKOVCI > NAJ SE JO TAKOJ BLOKIRA, PREVZEMA PAKETE, DRUGE PUNCE PA TA PAKET PLAČUJEJO. > PROSIM, DA JO TAKOJ BLOKIRATE IN PUNCE, KI STE IMELI Z NJO KONTAKT, DA SE JAVITE TU GOR IN NAPIŠETE, DA JE PREVARANTKA.
2019 02 06
Javite se vse ki imate podobne slabe izkušnje.Sem kontaktirala že policijo.Gre za goljufijo in pravijo da je boljše če se nas več prevranih javi ker se na tožilstvu potem drugače obravnava Lp
2019 02 06
Oi. Najprej o forumu...ne vem zakaj punce objavljate "oglase" na forumih če enostavno naložite fotko na stran in kdor je zainteresiran bo že pogledal. Forum je postal vse drugo kot to zakaj je namenjen. Sedaj pa izkušnja: Na moj butik sem našla čudovite salonarje za 10€ kar je res poceni. Na slikah so izgledali lepi, ohranjeni kar je tudi prodajalka potrdila. Bile so nošene samo enkrat in da je cena res nizka. Čevlje sem rabila nujno v soboto in povedala sem ji če lahko pošlje da pridejo do petka. Obljubila mi je, da bo oddala pravi čas in naj ne skrbim. Čevljev ni bilo...do ponedeljka. Ker sem vzela plačilo po prevzemu še dodatni šok. Čevlji so stali 20€ s poštnino. WTF?! Vzela sem ker so mi res bili všeč in pač če so lepi ohranjeni zakaj pa ne. Ob odprtju pa šok. Čevlji uničeni, videlo se je da so ponošeni in ne več beli. Na sms zakaj se ni držala dogovora je odgovorila da ni imela časa oddati in da če ne znam koliko je poštnina si naj izračunam...10?! Hallo saj je vse na papirju lepo napisano. Profil na tej strani pa je po tistem izginil.
2019 02 16