Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Kako mi gre na živce!!!

Zakaj nekatere uporabnice tu ne odpisujejo? Ze veckrat sem opazla da pisem za kak artikel ki ki j res vsec in se zanimam za nakup pa ne dobim odgovora. Napisem tudi 3 sporocila, v tem casu so aktivne in nalagajo nove artikle itd.. odgovora pa nobenega! Pa samo pisem da bi kupila, nic ne gnjavim za menjave ali da bi imela neke hude želje... Da te ze res mine do vsega! V cem poanta nalaganja artiklov ce nimas interesa prodati? Ne razumem...
2019 03 27
Človek bi mislil, da se bo hitro oglasila, ce hoces nekaj kupiti,pa dalec ot tega. Tudi meni ni jasno. Kaj je poanta butika sploh?
2019 03 27
Tocno to, ne recem da se gre za menjavo, tudi jaz kdaj ne odpisem ce mi ne. Ampak za nakup? Zakaj nalagajo stvari ce ne odpisejo? Artikel mi je pa kateri res vsec in sem res slabe volje ko ne dobim odgovora saj bi ga res kupila.. Ze tako je ogromno profilov kjer najdem kaj res zame in je bila uporabnica nazadnje aktivna leto dni nazaj.. Ni vec smisla sploh
2019 03 27
Se strinjam, ja. Tudi meni se je že zgodilo. Ne razumem, sploh. Zakaj ima pa oglas potem? A ne bi prodala? Ali pa mogoče samo meni ne bi prodala. :) Res ne vem...
2019 03 28
Jaz vem... )) Ne odpisujejo zato ker menijo z drugo kupko, ali artikla ne najdejo ali ga že prodali. Za nekatere odpisati je težko. Jaz v takem primiru pisala vsak dan... nakoncu sem dobila odgovor da ni več na voljo. )
2019 03 28
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/3705857fd42c97c9681e11691b53fd08.jpg) Znano ja.
2019 03 29
> FREDERIKA: > Jaz vem... )) > Ne odpisujejo zato ker menijo z drugo kupko, ali artikla ne najdejo ali ga že prodali. Za nekatere odpisati je težko. > Jaz v takem primiru pisala vsak dan... nakoncu sem dobila odgovor da ni več na voljo. ) Za en primer, ko sem vprašala kako je ohranjeno in, da se zanimam za nakup pa nisem dobila odgovora... Še danes se prodaja in prodajalka je bila po mojem vprašanju še večkrat aktivna. Ali pač ni označila, da je prodano ali pa mogoče ni preveč lepo ohranjeno. Ja, pa bi lahko napisala, da je precej nošeno recimo...
2019 03 29
> nikashop: > ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/3705857fd42c97c9681e11691b53fd08.jpg) > Znano ja. Priznam, da je dodatno slikanje lahko sitno. Vseeno si je treba čas vzet in ga ravno te dni nimaš nič... Ampak se pa lahko odpiše in napiše pošljem slike z zamudo... Se jim pa mogoče ne ljubi ukvarjat s tem... Je res, da sem tudi sama že večkrat pošiljala dodatne slike odgovorila na 100 in eno vprašanje... Na koncu pa ne dobim niti odgovora: "Hvala, mi ne ustreza."
2019 03 29
pa tudi če se kateri ne da slikat dodatno pač napiše da ne bo al karkoli, ampak meni se res ogromno dogaja da samo napišem da bi kupila, še povem da denar takoj nakažem. ampak niiiiiiiiiič, samo slabe volje sem ker najdem nekaj kar mi je všeč pa ne dobim odgovora nazaj nikoli. ma brezveze res
2019 03 29
> manilu: > > nikashop: > > ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/3705857fd42c97c9681e11691b53fd08.jpg) > > Znano ja. > Priznam, da je dodatno slikanje lahko sitno. Vseeno si je treba čas vzet in ga ravno te dni nimaš nič... Ampak se pa lahko odpiše in napiše pošljem slike z zamudo... > Se jim pa mogoče ne ljubi ukvarjat s tem... Je res, da sem tudi sama že večkrat pošiljala dodatne slike odgovorila na 100 in eno vprašanje... Na koncu pa ne dobim niti odgovora: "Hvala, mi ne ustreza." Pa fora je, da sploh nisem hotela dodatnih slik ampak vsaj eno dejansko sliko hlač, ki jih prodaja, ker ima samo slike iz interneta. Potem sklepam, da že nekaj ne štima :D
2019 03 29
> nikashop: > > manilu: > > > nikashop: > > > ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/3705857fd42c97c9681e11691b53fd08.jpg) > > > Znano ja. > > Priznam, da je dodatno slikanje lahko sitno. Vseeno si je treba čas vzet in ga ravno te dni nimaš nič... Ampak se pa lahko odpiše in napiše pošljem slike z zamudo... > > Se jim pa mogoče ne ljubi ukvarjat s tem... Je res, da sem tudi sama že večkrat pošiljala dodatne slike odgovorila na 100 in eno vprašanje... Na koncu pa ne dobim niti odgovora: "Hvala, mi ne ustreza." > Pa fora je, da sploh nisem hotela dodatnih slik ampak vsaj eno dejansko sliko hlač, ki jih prodaja, ker ima samo slike iz interneta. Potem sklepam, da že nekaj ne štima :D Uf, ja. Tole je pa še ena stvar, ki mi res ni všeč. Samo slike iz interneta. Kako pa naj jaz vem, da ima to stvar sploh doma in da je taka kot na izposojeni sliki? Potem pa je mogoče tu razlog zakaj ni odgovorila. :")
2019 03 29
hahah me ene so res cvetke, neverjetno :D samo dobro bi bilo, da bi se dalo narediti da se profil avtomatsko zbriše po recimo neaktivnosti vsaj 2 meseca.. že to ne bi bilo slabo zadnjič sem vsa vesela pisala eni za pulover.. pa potem videla da je bila nazadnje dosegliva leta 2017. ahhhh
2019 03 29
Joooj haha ma prav realno 😂😂 se popolna strinjam z vsem zgoraj napisanim, meni se to non stop dogaja tukaj na mojbutik. Na Bolhi ali pa na Letgo aplikaciji NIKOLI, ampak res nikoli nisem imela kakrsnih koli problemov, ne z prodajanjem svojih artiklov, ne z kupovanjem artiklov drugih ljudi. To se ocitno samo tukaj dogaja. Ravno v zadnjem mesecu sem tudi sama imela 2 take izkusnje, punce non stop aktivne, pisem sporocila, pa nista. Ja potem pa nic ce nocejo prodati, zakaj si potem enostavno ne izbrisejo profila tukaj gor in pac nicesar ne prodajajo??? Adminka, zacnite brisat lepo prosim neaktivne uporabnice, katere gor niso bile ze leta, pa tudi stare artikle iz nevem katerih let nazaj bi bilo potrebno lepo pobrisati, ker samo smetijo, kupit jih pa itak ne mores. Lepo PROSIM!! 🤗 S tem bi nam aktivnim uporabnicam dali prostor in se zivce bi nam prisparali. 🙏🏻
2019 03 29
Jaz z neodpisovanjem prodajalk sicer nimam problemov (ker ne kupujem) se mi pa ogromnokart zgodi, da bi poslje punca sporocilo da si nekaj zeli, in potem, ko vprasam ce to pomeni, da bi stvar kupila od nje ni vec odgovora. Priznam pa da tudi sama ze kdaj nisem odgovorila, mogoce kdaj vidis sporocilo ko ne mores odgovorit takoj potem se pa pozabi - ampak mi ni nobena potem seenkrat pisala niti tiste katerim sem kdaj odgovorila z zamudo(recimo zaradi dopusta) niso odgovarjale. Gre malo slabsa komunikacija tuki gor v vse strani ;)
2019 03 30
Sistem prodajanja tukaj meni ne štima...moralo bi bit bolj podobno ebayu, da bi stvari vredu potekale. Tukaj pa si lahko vsak privošči prav vse...ignorancijo, goljufanje...jaz sem nova tukaj in vidim, da 100 let traja, da dejansko kupiš nekaj kar ti je všečj...slaba komunikacija, itd. ...življenje je prekratko...škoda, ker se prodajajo fajn stvari, pa ne moraš do njih, čeprav imaš denar!
2019 04 10
1 2