Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Kako mi gre na živce!!!

Ja ali pa punce, ki dobijo negativen odziv zaradi neodzivnosti in se potem razburjajo "da one ne visijo po 24 ur na dan na butiku kakor nekatere" lol. Saj upam, da noben ne visi cel dan tu gor ane, ampak, če prodajaš in sodeluješ na butiku, mislim, da nobena uporabnica ni tako blazno zaposlena, da ne bi mogla odpisat v roku 1-3 dni, vzame manj kot minuto.
2019 04 11
Sama sem imela isti primer, punca se je izgovarjala na milijon načinov, le da nebi prodala dol. artikla (zelo lepe hlače, pa ugodne). Mislim oz. prepričana sem, da nekatere naložijo modne in lepe artikle le z namenom, ki pa ni prodaja tega artikla, ampak samo promocija za lasten butik...za vse druge ostale artikle, ki ima naložene. Joj, kakšne izgovore sem vse od nje doživela :-D. Človek ne ve, naj se zjoče ali smeje
2019 06 27
> N12300: > Ja ali pa punce, ki dobijo negativen odziv zaradi neodzivnosti in se potem razburjajo "da one ne visijo po 24 ur na dan na butiku kakor nekatere" lol. Saj upam, da noben ne visi cel dan tu gor ane, ampak, če prodajaš in sodeluješ na butiku, mislim, da nobena uporabnica ni tako blazno zaposlena, da ne bi mogla odpisat v roku 1-3 dni, vzame manj kot minuto. Je pa tudi res, da nekatere res visijo non stop gor. Sama nimam pametnega gsm-ja, da bi lahko sproti preverjala (pravzaprav imam, a ga nekaj serje 😦 ), pa včasih nisem računalniško dostopna tudi nekaj dni (pač iz dol. razlogov, ne namenoma seveda ! 😃 )
2019 06 27
Predvsem je zelo neorganizirano. In to vodi tudi do tega, da si ljudje lahko privoscijo goljufanje in neresnosti. Ker ni nobenega, da bi take goljufe blokiral. Na forumu uporabnice opozarjamo na to, kdo je neresen, daje se minuse, ampak manjka nekdo, da bi take ljudi odstranu iz butika.Vsaj moje mnenje je tako. Isto glede pasivnosti uporabnikov... In to,da traja teden dni, da se postima nalaganje na MB, je meni bizarno.
2019 09 20
> N12300: > Ja ali pa punce, ki dobijo negativen odziv zaradi neodzivnosti in se potem razburjajo "da one ne visijo po 24 ur na dan na butiku kakor nekatere" lol. Saj upam, da noben ne visi cel dan tu gor ane, ampak, če prodajaš in sodeluješ na butiku, mislim, da nobena uporabnica ni tako blazno zaposlena, da ne bi mogla odpisat v roku 1-3 dni, vzame manj kot minuto. Se strinjam. Sploh pa, če pišeš za nek artikel, naj bi to odsevalo tvojo željo in interes, da ga kupiš. Če nimaš interesa - ne niti pisat. Tko pa zapravljajo čas s pisanjem, za artikle, ki jih nočejo kupit... Razumem, da si premislis, samo reci mi, da si si premislila, kot recemo pobere 1minutko. Sam ne, te dajo na totalen ignore, ne odpisejo vec dni, "ker ne visijo na butiku", a hkrati majo čudežno čas (za miljon sporocil), ko jim daš minus zarad neodzivnost. :D
2019 09 20
Ali pa da vprasajo ce je tole zadnja cena. In ko vsaki predlagam da naj sama predlaga cena ni vec duha in sluha.
2019 10 23
Zdravo! Tudi jaz sem to doživela! Pisala sem uporabnici, če mi lahko od blizu slika plašč in se zjasni, ali je velikost XS ali S, ker je imela namreč oboje napisano. Pa ni bilo odgovora. Nato sem ji napisala še za podatke za nakazilo in je odgovorila takoj. Pa sem mislila, če lahko pošlje to, bo pa že še kakšno sliko poslala pa kak podatek o plašču, sej nisem nevem kaj zahtevala. Po 4 tednih še vedno ni odgovora, razen da je poslala podatke za nakazilo. Je pa vsak dan aktivna in nalaga nove artikle. Ima pa tudi prijateljica profil in sem jo prosila, če ji ona napiše, da se zanima za nakup, da vidima če bo odgovorila in tudi ni bilo odgovora. Zakaj potem nalagaš in prodajaš, če dejansko nimaš namena prodati? In v vsakem oglasu da gor eno sliko od daleč. Če se interesiraš za nakup je v tem primeru logično, da boš želel se kakšno dodatno sliko in kakšno dodatno informacijo, če v oglasu piše samo: “prodam”. To je katastrofa kaj si ene tukaj privoščijo in kakšen odnos imajo. Če si na butiku, si z namenom prodaje ali kupovanja in vsem nam je v interesu, da je stranka s katero sodeluješ zadovoljna. Nekatere pa so očitno tukaj res samo zato, da poberejo tisti denar in adijo. Nimajo sploh skrbi kdaj odposlat, javit da je odposlano in se zanimati če je paket prispel.
2019 11 11
1 2