Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Osvežujte butik, številni vaši artikli so nevidni!!!

> Antika: > Kateri je izbrisan? Jaz vidim tega in tudi tistega prejšnjega, kjer si zapisala da so te pobrisal... Vmes je bil še en komentar, ne bom napisala o čem sem pisala, ker je to očitno neka boleča tema. Nič posebnega sicer. Vsaj meni se ni zdelo. Bil je tik pred mojim prejšnjim komentarjem... V njem je pisalo tudi to, da je bila izbrisana še ena moja tema na forumu (spet ne bom napisala katera). Pri strani, desno zgoraj pod "Teme, ki jim sledim", piše koliko je sporočil v posamezni temi. Skupaj s tem sporočilom bo izpisalo, da je sporočil 18. V resnici pa jih je samo 16. Dve moji sporočili manjkata. Tam izgleda, da šteje vsa sporočila, ki so bila napisana. Ne odšteva pa izbrisanih... Samo toliko bom napisala... Nič več...
2019 08 06
Čudno.
2019 08 12
Zadnje tri dni spet nič prav ne deluje. Ne vidijo se fotke naložene v oglasih. Problem pradavnih oglasov pa je verjetno, da se več punc odloči, da pa vseeno ne bodo prodajale, ampak kolikor vem se ne morejo izpisati. Ko si enkrat registriran si za večno? Obstajajo res stari oglasi in uporabnice že leta niso aktivne. Nesmisel in tukaj je prav razmisliti, da se nekatere nastavitve spremenijo. Jaz bi prav tako zaploskala, če bi se uredila, da lahko tudi nekoga zablokiraš. Ker meni osebno kar eni in te isti najedajo ves čas. Sto milijon vprašanj za artikel in nato na koncu niti hvala ne napišejo. Meni je tak folk moteč..lp
2019 09 14
Ja, adminka je javila da tehniki popravljajo zadeve in da bo čez 2-3 dni spet vse ok delovalo. Upam. ALEKSANDRA42: > Zadnje tri dni spet nič prav ne deluje. Ne vidijo se fotke naložene v oglasih. Problem pradavnih oglasov pa je verjetno, da se več punc odloči, da pa vseeno ne bodo prodajale, ampak kolikor vem se ne morejo izpisati. Ko si enkrat registriran si za večno? Obstajajo res stari oglasi in uporabnice že leta niso aktivne. Nesmisel in tukaj je prav razmisliti, da se nekatere nastavitve spremenijo. Jaz bi prav tako zaploskala, če bi se uredila, da lahko tudi nekoga zablokiraš. Ker meni osebno kar eni in te isti najedajo ves čas. Sto milijon vprašanj za artikel in nato na koncu niti hvala ne napišejo. Meni je tak folk moteč..lp
2019 09 15
1 2