Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Nekultura clanic MB

Si vzames cas, dodatno poslikas, izmeris,opises artikel, pa ene res ne premorete toliko kulture, da ne znate odpisat potem nazaj "ne bom vzela" ali "ne pride v postev" itd. Res ste lepo vzgojene, ni kaj
2019 10 13
> n4ti_nati: > Si vzames cas, dodatno poslikas, izmeris,opises artikel, pa ene res ne premorete toliko kulture, da ne znate odpisat potem nazaj "ne bom vzela" ali "ne pride v postev" itd. > Res ste lepo vzgojene, ni kaj Se strinjam. Jaz vedno odpišem na katerokoli sporočilo. Če bi mi ena stvar izmerila, poslikala itd, pa sploh.... ne bi niti pomislila, da bom kar tiho in upala, da bo pozabila. Saj se vedno da napisat, da pač ne ustreza. Dobila sem v odgovor tudi že precej odgovorov, ki so se mi zdeli kot izgovor. Ampak ok, se ne obremenjujem. Še vedno bolje kot brez odgovora. Napišite vsaj izgovor, ne pa nič. :)
2019 10 13
> manilu: > > n4ti_nati: > > Si vzames cas, dodatno poslikas, izmeris,opises artikel, pa ene res ne premorete toliko kulture, da ne znate odpisat potem nazaj "ne bom vzela" ali "ne pride v postev" itd. > > Res ste lepo vzgojene, ni kaj > Se strinjam. Jaz vedno odpišem na katerokoli sporočilo. Če bi mi ena stvar izmerila, poslikala itd, pa sploh.... ne bi niti pomislila, da bom kar tiho in upala, da bo pozabila. > Saj se vedno da napisat, da pač ne ustreza. Dobila sem v odgovor tudi že precej odgovorov, ki so se mi zdeli kot izgovor. Ampak ok, se ne obremenjujem. Še vedno bolje kot brez odgovora. Napišite vsaj izgovor, ne pa nič. :) Točno to :) Verjamem, da si ene hitro premislijo, ampak lepo bi pa bilo, da sporočijo da jih pač ne zanima, saj ne bom zamerila. Ne pa nič od nič
2019 10 13