Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

miss#dior PREVARA

Gospodicna INA je PREVARANTKA. Od mene je zelela kupiti skornje, zavlacevala je mesec dni s placilom, pri tem pa prosila, naj jih cuvam za njo, ces, da jih bo sigurno vzela. Poslala sem ji telefonsko stevilko, naj mi poslje SMS, ko bo nakazala. Pred prazniki sem res dobila SMS, da je nakazala denar za skornje. Vendar ko sem nekajkrat preverjala TRR, njenega nakazila ni bilo. Prosila sem jo za potrdilo o nakazilu, seveda tega potrdila ni bilo, ker gospodicna denarja ni nakazala, kljub temu, da je suvereno poslala SMS, da je bilo nakazano za skornje. Danes, po skoraj dveh tednih sem gospodicno opozorila, da bom pustila negativen odziv, saj menim, da je slo v tem primeru za poskus prevare. Na osnovi njenega sporocila bi ji lahko iz cistega zaupanja paket poslala. Pa na sreco nisem. Punca je odgovorila, da nakazilo ni slo skozi zaradi praznikov (lepo prosim?!?!), da pa si zdaj zal skornjev ne more vec privosciti. Poleg tega se pa spreneveda, ces da je spregeldala SMS-e, ker je bila v tujini, da bi pac lahko skornje prodala drugi punci, ki bi nakazala denar (kljub temu, da je prosila, naj jo pocakam), itd... Torej vsem odvsetujem sodelovanje. In hkrati prosim, bodite pozorne in zahtevajte potrdilo o placilu/nakazilu, preden posljete paket, ker vidim, da nisem prva, ki je imela z njo slabo izkusnjo. Pri nekaterih ji je uspelo. Gospodicna je pa INA ROP iz Ljubnega .
2020 01 06