Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

mBills, koliko vas uporablja aplikacijo za plačevanje

Pozdravljene, zanima me, koliko vas uporablja aplikacijo mBills za plačevanje in sprejemanje plačil na ta način? Glede na to, da je brezplačno ter brez provizij ter da je takoj vidno, se mi zdi dobra zamisel. Zanimajo me še vaše izkušnje ter mnenja. Hvala
2020 01 15
Jz uporabljam REVOLUT, ki je po mojem mnenju boljši. Zakaj? Ker tudi dvigujes denar in nakazujes denar brez provizij na vseh bankomatih kaje pa pri mbilis nekaj za placat ni zastonj :). Je pa drgac podobna zadeva in ja men je topp! :D
2020 01 15
> blabla123450: > Jz uporabljam REVOLUT, ki je po mojem mnenju boljši. Zakaj? Ker tudi dvigujes denar in nakazujes denar brez provizij na vseh bankomatih kaje pa pri mbilis nekaj za placat ni zastonj :). Je pa drgac podobna zadeva in ja men je topp! :D Samo Revolut je bančni račun v tujini, mBills je pa kot mobilna denarnica (samo aplikacija). Je tako?
2020 01 16
Ja ubistvu pri mbilis ne rabis, ce noces imeti trrja samo potem si tudi prikrajsan lahko samo posiljas denar med uporabniki mbilisa.. ti ne morem jaz nakazat, ce tega nimam.. ce pa zelis se pa indetific.in dobis tudi trr pri mbilis je pa slovenski za razliko od revoluta :) ampak samo nakazovanje na mbilis denarnico se pravi ce nimas trrja ampak uporabljas to mbilis denarnico te stane 1,5% od zneska nakazanga iz npr tvojega bancnega racuna, ce stekas :D
2020 01 16
Ja, seveda... paypal varianta je mBills :)
2020 01 17