Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Zakaj uporabnice zaračunavajo vrečke, dustbage, certifikate..?

Sicer ne kupujem nekih originalov tukaj gor, predvsem kakih dražjih stvari, ampak ne vem, če je ena, ki ne zaračuna embalaže, ki pride zraven npr. Gucci, LV, Pandora,...Zakaj? Ali pa tiste, ki ne priložite..Kaj boste z vsemi temi certifikati in vrečkami doma, da vam malo postavajo in se gor nabira prah? Je le embalaža..Ne vem, napišite vaše mnenje, ker je men totalno smešno, skoraj da nateg da mora kupka tukaj dati še dodaten denar za embalažo.
pred 21 dnevi, 15:07
Jaz vedno priložim vse kar imam. Res pa je, da se kdaj kakšna stvar (tag, račun..., izgubi ali založi). Ali pa dust bag, včasih jo uporabljam za čevlje za potovanje in je potem ne morem priložiti torbici. Sicker pa vedno pošljem zraven vso embalažo. Najbolj neumno se mi pa zdi, ko nekateri prodajajo samo vrečke 😱.
pred 19 dnevi, 18:44
hahahah 😂 gucci stvar + skatla z doplacilom 20€ ... 🤦🏼‍♀️ like what punca, za skatlo pa res ne mislim odstevati 20€ .. js ne dajem zraven drust bagov in skatl, ker sm zbirateljica le teh 😃 .. me je ze dostkrat zamikal, da bi kr posebi te vzela ampak mi na misu ne pride da dam za en fa**** skatlo 20€ :)
pred 18 dnevi, 15:30
Hha to sem se tudi jaz spraševala! Super tema sam kaj ko nam nobena nebo dala pravega odgovora haha. Pač nategunke so to zame... halo to dobiš zraven in ti bi služila s tem hha ahhh smešne so
pred 18 dnevi, 18:00
Tudi jst sem vidla to da nekatere tle gor prodajajo samo vrečke ..ali pa mi je tudi smešno kadar vidim da nekatere prodajajo robčke k pridejo skupi szi uloški ali pa balzam ki pride v barvi za lase 🙄
pred 16 dnevi, 20:55
> ElmaEskandari: > Tudi jst sem vidla to da nekatere tle gor prodajajo samo vrečke ..ali pa mi je tudi smešno kadar vidim da nekatere prodajajo robčke k pridejo skupi szi uloški ali pa balzam ki pride v barvi za lase 🙄 **Pa ce slucajno vzames-ne dobis***
pred 8 dnevi, 13:46