Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Fitoval ampule proti izpadanju las

Ojla. Kaj uporabljate proti izpadanju las pomladi/jeseni? Uporablja katera FITOVAL ampule, je zadovoljna ?
2020 02 11
jaz ne verjamem da bilokateri izdelek ki se ga nanaša na lasišče ne pomaga nekaj proti izpadanju. prej bi rekla da kakšno prehransko dopolnilo naredi precej več
2020 02 12
Sama sem pila fitoval kapsule in na žalost od njih mi je bilo izjemno slabo, včasih sem tudi bruhala >:( tako da če izjemno odpadajo lasje, moj nasvet preveri kri-moja krvna slika je bila katastrofa. Prehodna obdobja, ko lasje izpadajo pa so normalna.
2020 03 14
Predlagam da poskusis vec vrst sampona za lase....Za zacetek Kupi nevtralen sampon ..V MULLERJU..so dobri in po ceni...poskusi enkrat KANO.....Zelo pozdravi koren lasisca,..ne drgni mocno s brisaco in posusi lase brez fena ce se da,...na soncu...lp.dina
2020 05 01
vitamin D v vseh oblikah( D12 KOMPLEX)zelo pomaga,..in ne nosi elastike in podobnega
2020 05 01
Jaz sem tudi Fitoval tablete kupovala, ko sem bila se izbircna srednjesolka in nism marala dolocene hrane 😊 lasje so mi isto ful izpadali v dolocenih obdobjih po mesecih. Nevem a je pomagal res kaj tale Fitoval ali ne, jaz ti priporocam da se zacnes prehranjevat cimbolj zdravo, jesti meso ce si slucajno veganka, piti veliko vode, sadje, zelenjava 🥰 Garantirano se ti bo stanje izboljsalo, na podlagi lastnih izkusenj govorim 😀
2020 05 04
meni kapsule niso nekaj pomagale, mi je pa Afroditin česnov šampon, pa seveda dosti sadja in zelenjave :)
2020 05 08