Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

KATERI PARFUM UPORABLJATE?

Zivjo! Ker sem ravno v nakupu novega parfuma, me zanima, kateri vam najbolj dišijo in katere uporabljate. Ste pristašice samo original parfumov ali tudi točenih? Jaz moram reči, da sem prav zadovoljna s točenimi parfumi,lus res veliko prišparaš :) Lep dišeč dan vsem skupaj :)
2020 02 25
Jaz prisegam samo na originale. raje dam več in vem, da je obstojen in točno tak, kot ga želim :) Meni so med ljubšimi: Dnevni: Chloe edp in D&G The one rose, Armani - Acqua di Gioia edp Večerni: Ysl Black Opium, C. Herrera - good girl Poletni: Escade…
2020 03 02
Odvisno, kakšne imaš rada :") Jaz imam najraje sladke, in samo njih tudi kupujem (seveda original) več odštejem pa ga imam kar nekaj časa, saj je bolš obstojen :") Sicer pa nemoreš čisto nič sfalit s celotno linijo Yves Saint Laurent-a - black opium, jih imajo kar nekaj različnih. Poleg vseh njih pa prisegam tudi na Lancome - La vie e belle in pa Tresor <3
2020 03 04
Zara tuberose, poceni (12€) dolgo ostane in top
2020 03 05
> manifesto____: > Zara tuberose, poceni (12€) dolgo ostane in top hm zanimivo,bom probala tega Zarinega :) hvala
2020 03 07
V avonu je kar nekaj dobrih.
2020 03 11
Jaz obožujem vonj Alyssa Ashley Musk in White Musk. Nikoli se ju ne naveličam.
2020 03 20
jaz obozujem od hermesa,dior,montale.
2020 03 24
Nasvet drugih glede nakupa parfuma je enak nasvetu drugih glede okusa sladoleda.. Enak parfum, dišava lahko na dveh osebah različno diši, zaradi tipa kože, ph itd.... Pred nakupom dobre dišave je zagotovo zaželjen obisk parfumerije, da lahko določene dišave tudi izprobate in šele po tem raziščete splet, najboljšo ceno in se odločite za nakup. Vedite, da bo izbrani parfum kar nekaj časa z vami zato je bolje če v dišavi uživate, drugače boste kupili še en okrasek za vašo poličko. Sicer pa veste, da ga ni čez občutek, ko vas vaši prijatelji ob vašem spektakularnem prihodu presenečeno in navdušeno vprašajo "OMG kako dišiš, kaj maš to za en parfum?" Če so tiho ni ok ;). Predlagam cenovno ugoden,izključno originalen parfum Emporio Armani She EDP. Ostsnite zdravi.. Alexxandrus
2020 04 10
Iskreno priporočam točene parfume TiAmo. 🔝🔝 Res kvalitetni, ful obstojni ter cenovno ugodni.👌 Najdete jih na facebooku, instagramu na njihovi strani www.tiamo.si ali pa kar v treh trgovinah (Ptuj, Celje, Kranj). Poskusite in se prepričajte same. 😊👌
2020 05 10
jaz imam nekaj originanih parfumov, večino zapakiranih, na voljo v butiku po res lepih cenah 😃 https❓/mojbutik.si/azzurra-2649
2021 03 17