Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

o odzivih....

Ojla. Morem se oglasit, ker mi ze malo preseda ena stvar. Najprej naj omenim, da nisem na MB zato, da nabiram ali zbiram odzive, ampak da si naredim mal placa v omari in dobim nazaj vsaj delež keša, ki sem ga brezglavo zapravila za nekaj, kar obicajno sploh nisem niti oblekla. Zdaj pa... vedno se potrudim, da delam dobro, posljem odlicno ohranjene ali nove strani, dodam skoraj vedno darilce, posljem hitro, marsikdaj ne kompliciram in spregledam kaj, rezerviram, pocakam na placilo, ceprav vcasih kupovalka ne more takoj.. sem razumevajoca, prijazna, vam posljem vse potrebne al želene info... takoj, ko je placano, v isti sekundi, dam plus odziv, tud posljem zelo hitro. A za odziv iz druge strani moram pa...vedno znova vprasat in omenit. Nobeni nic ni treba, mi je jasno, samo se mi res zdi za malo. Kaj sm cudna? Maste podobne izkusnje? Zdaj sm se sicer navadla, da če ga ne dobim, zbrisem tega, ki sem ga dala sama..samo...vseeno se mi zdi zalostno, da je tko tezko pohvalit nekoga, ki dela dobro (pa sploh ne govorim samo zase)...
pred 29 dnevi, 21:13
meni se ne zdi nič hudega opomnit za odziv, sama ga skoraj vedno pustim, razen če pozabim.nekaterim se to ne zdi pomembno pomojem :)
pred 28 dnevi, 11:38
Oooo sem glih hotela temo zdaj odpret glede tega in vidim tvojo.. JAAAA ŽE 3 dni pisem punci, če mi lahko pusti odziv (je bila na MB, tudi odgovorila mi je da je dobila izdelek) odziva pa nikjer.. dejansko se pocutm took neumno k jo prosim za odziv 😤😤😤
pred 28 dnevi, 16:47
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/aa1553cf3409f3804072da43bafb8503.jpg)
pred 28 dnevi, 16:49
Jaz enostavno ne prosim zanj, če ga da ga da če ne pač ne . Me pa bolj zmoti, da dejansko niti ne javi a je dobila ali ne :D lol
pred 28 dnevi, 19:01
Jaz napišem, da (če je menjava) sem prejela njen izdelek in da bom pustila odziv.(potem pa počakam če bo vrnila..) Če pa prodam pa napišem, da če je bila zadovoljna z prejetim, da prosim za odziv. Ker bi jaz sebi ene 30 odzivov lahko prištela, ker jim nisem rekla, kot jim zdaj :)
pred 28 dnevi, 22:31
Jaz vedno pustim odziv 👍
pred 28 dnevi, 23:17
Jaz nekako avtomatsko omenim da pustim odzivček, ko prejme paket...ali pa logično, ko ga jaz. :) Se pa strinjam, da je veliko bolj zaželjeno, če bi vse avtomatsko dale odziv, ko prejmejo paket/denar.
pred 28 dnevi, 00:30
> Lilith666: > meni se ne zdi nič hudega opomnit za odziv, sama ga skoraj vedno pustim, razen če pozabim.nekaterim se to ne zdi pomembno pomojem :) sej ne da mislim, da je smotano vprasat za odzv, bolj mi je bedno, da ga same dobijo, avtomatsko od mene, druga stran pa eh...jim je tezko za znort.
pred 27 dnevi, 10:19
> blabla123450: > Oooo sem glih hotela temo zdaj odpret glede tega in vidim tvojo.. JAAAA ŽE 3 dni pisem punci, če mi lahko pusti odziv (je bila na MB, tudi odgovorila mi je da je dobila izdelek) odziva pa nikjer.. dejansko se pocutm took neumno k jo prosim za odziv 😤😤😤 jaz se ne pocutim lih neumna, se mi zdi pac za malo. a je res tko tezko? :/
pred 27 dnevi, 10:19
> luxuryworld: > Me pa bolj zmoti, da dejansko niti ne javi a je dobila ali ne :D lol tud take cvetke so, ja..
pred 27 dnevi, 10:20
> ksenija88: > Ker bi jaz sebi ene 30 odzivov lahko prištela, ker jim nisem rekla, kot jim zdaj :) ma sej. jaz bi jih mela tud 30 več če bi vse ki so zadovoljne in ki jih vprašam, dale odziv. :D
pred 27 dnevi, 10:23
Tudi jaz bi želela da oseba pusti odziv sama od sebe, saj rada sodelujem(o) s puncami, ki imajo OK odzive. Se mi je pa zgodilo že, da mi je napisala, ko sem jo prosila da mi ga pusti, zakaj in ce mi je to res tako pomembno in me na nek nacin napadla🙄
pred 26 dnevi, 20:14
o moj bog, kaj jim ni jasno. :o jaz mam tud eno hecno izkusnjo.. sodelovanje potekalo super, pa sem jo prosila za odziv in mi napiše direkt, da mi ga ne bo dala, ker njen odziv ne bi bla objektiven. in sem bla samo...wtf. kot si me pohvalila v zasebcu, napisi isto v odziv. ampak se ni dela, jaz sm pa pol tud skenslala svojega. ]:)
pred 26 dnevi, 21:50
Za moje pojme so odzivi sploh glavna stvar tukaj gor, na njihovi osnovi se odločiš ali boš sodelovala z osebo ali ne. Saj ne rabiš napisati celega romana, samo da je bilo vse OK ali pa da te je dotična uporabnica prinesla okoli. So pa nekateri negativni odzivi kar neki in bi jih bilo potrebno pobrisati. Me pa zelo moti, da je število odzivov omejeno. Če z nekom večkrat sodeluješ in si vedno zadovoljen, pa nikakor ne moreš dati plusa...škoda :(
pred 25 dnevi, 11:08
1 2 Naslednja