Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Naslovna slika izdelka

Zdravo punce, Sedaj lahko rečem, da sem že nekaj let na MB. Tu sem prodala tudi že veliko kosov oblačil, obutve in modnih dodatkov. V zadnjem času mi je prodaja padla. Resnično ne vem ali je to zaradi COVID-19, mojega skopega, a pozitivnega števila odzivov ali izdelkov, ki jih objavljam. Nekako sem pretehtala možnosti in ugotovila, da v zvezi s COVID-19 sama ne morem spremeniti veliko. V zvezi z odzivi na forumu vidim, da nisem edina, ki jih ne prejema več. Očitno bomo morale punce za njih posebej prositi stranko po opravljenem nakupu/prodaji. Kar pa se zadeva izdelkov sem se odločila za novo "strategijo" - slikam svojih izdelkov sem pričela prilagati original slike trgovin v katerih so bili izdelki kupljeni, ki jih najdem a spletu. Sedaj, drage punce pa vas prosim za pomoč po vašem mnenju. Mislite, da se ta strategija obnese? Ali rade vidite primerjavo izdelka objavljenega na spletu? Ali hitreje odprete profil izdelka, če na njegovi naslovni sliki vidite original sliko? Vsakega mnenja ali pogleda na to temo bom iskreno vesela. Mogoče pa me ravno vaše mnenje spodbudi k izboljšanju profila. Vesela pa bom vsekakor tudi vašega obiska, četudi le zato, da si ogledate mojo novo "strategijo". Hvala
2020 09 03
Ni ravno to, da more bit slika iz internetne strani, kot to, da je izdelek lepo poslikan... Ker nekatere dajo neko spletno sliko, realen artikel je pa nekaj čisto drugega. Tega valda nihče ne bo kupil. Jaz prej kliknem na izdelek, če je lepo poslikan
2020 09 04
jaz, če se le da, dam *tudi* sliko iz neta... sploh pri oblačilih, ker se mi zdi najboljše in najbolj pregledno videt oblačilo, ko je pać "oblečeno".. Tako vidiš bolje kroj, dolžino, obliko. Sploh črne izdelke ali hlače se mi zdi tko dost nehvaležno samo slikat. :( Če ne najdem pravega izdelka na spletu, dam kar neko simbolično sliko, ki se zelo približa videzu mojega artikla. https❓/mojbutik.si/azzurra-2649
2020 09 04
prva naslovna slika iz trgovine/spleta je prepovedana s pravili uporabe strani. mene osebno slike iz trgovine ne pritegnejo, sploh če je samo in izključno ta slika, saj je potem treba prosit za dodatne slike dejanskega artikla :| bolj je važno da so slike artiklov kvalitetne in da se vse lepo vidi
2020 09 04
če je samo slika iz interneta, tudi jaz kar preskočim. ;) mi je pa fajn, da vidim kako stoji na osebi ali modelu (če gre za oblačilo)
2020 09 07
Ce je fotka samo z neta, me ne zanima. Je pa dobrodosla - kot dodatek, da se vidi, kako zadeva izgleda obuta/oblecena. Srecno😉
2020 10 13
Hvala za vse vaše odgovore in mnenja. Sem definitivno dobila nek vreden vpogled in bom "presedlala" nazaj na svoje slike za naslovne slike, s potencialnimi slikami iz trgovine!
2020 10 15
:")
2020 10 15
Tudi jaz raje dam slike iz interneta, so mi lepse. Ni mi pa problem poslat dodatnih fotografij ce katera punca zeli :)
2020 11 03