Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Negativen odziv brez potrebe

Punce dajte mi prosim razložite zakaj ene kar naprej dajate nepotrebne negativne odzive? Jaz sem ga danes dobila pa ne vem zakaj. Punca mi je kar naprej tečnarla čez cel pogovor pa naj zmerim rokav pa naj povem če bi to bilo njenem fantu prav pa kar naprej neka vprašanja za bundo, ki je bila kupljena tri dni nazaj in če je nova ali nošena. Uglavnem vse odgovore je dobila in ji pošljem podatke pa ni bilo nakazila in sem jo obvestila da bo pač izdelek šel naprej. Pa tudi če bi nakazala bi že vrnila teh bogih 20 evrčkov ker mi res ni potrebno. Ene mislijo da jih bomo čakale cele dneve da sploh odpišejo. Ko sem ji pa napisala da gre naprej je pa takoj odpisala pa dala negativen odziv da sem neresna. A je res vredno kreganje za eno bundo? Smo res do tega prišli da širimo negativno energijo za brezveze. Razumno je ko daš takšen odziv v primeru da ne prejmeš artikla ali pa da ti nekdo ne vrne denarja itd ampak v tem primeru je pa enostavno samo da nekomu uničiš dan ker pač lahko in ga obsojaš da je neresen. Uglavnem moji drugi odzivi so pa itak odraz kako delam.
2020 11 17
Gladko ji ga napisi nazaj in to je to😁jaz bi ga sigurno.
2020 11 17
Ja ampak potem bi jaz tudi širila negativno energijo pa zakaj saj ni vredno. Jaz bi rada samo da izbriše saj je brez potrebe. Nimam njenega denarja nič nismo sodelovale samo ker sem pač drugi prodala in ker nisem njo čakala. Očitno se ne more odločit to pa ni moja težava. In na koncu jaz izpadem neresna. 😁
2020 11 17
Vem zastopim. Samo ce ti ga je napisala ga izbris la sigurno nebo. Jaz sem imela primer ko je punca trdila da ni dobila paketa. In to pol kilski paket. Poslala sem 4 puncam pakete ona edina ni dobila. Enostavno ni razumela da so na posti nekaj zasustrali. Pa sem 8 let na butiku in se mi to ni zgidilo. Pa mi je stisnila negativnega.jaz pa njej in to z veseljem.... Kaj naj recem... Ce sem ga jaz brezveze dobila ga bo pa tudi ona.pa ga ni zbrisala jaz pa tudi ne
2020 11 17
Jaz sem od 2015 gor pa se mi še nikoli ni zgodilo da se kdo hoče kregat ali karkoli podobnega ker zelo malo stvari prodajam in nisem prišla sem da služim denar ampak da dam nekomu ohranjen artikel za zelo malo ceno ker mi je škoda da enostavno vržem, nekomu bi pa lahko prišlo prav. Potem pa pride ena oseba pa te sprovocira ker je mala razvajenka in mora bit vse njeno in po njenih pravilih.😂
2020 11 17
Verjamem ja. Najdejo se cvetke😉
2020 11 17
Jaz norim zadnje par tednov tukaj, nevem ali je vpliv korone, da se ljudem meša ene tri so mi dale napačne informacije o kupljenih artiklih, eno sem prepričala, da mi je kupnino povrnila pa še to ne vsega, ker si je punca vzela denar od poštnine stran, ena trdi, da mi je poslala denar po pošti, v bistvu mi je poslala prazno kuverto oz. z listom notri, ena mi je poslala celo črno umazano bundo, kao enkrat noseno pa je gumb visel stran pa je sel puh ven pa cakam na povrnjen denar ze vec kot dva tedna pa ne nobeni ne upam pustit neg. odzive ker sem prepricana, da ga bom dobila nazaj, ker je punce tukaj gor sama zloba
2020 11 17
Sej to je tisto. Jaz bi lahko velikokrat pustila negativen odziv ampak nisem hotela da ga sama nebi dobila pa čeprav brez razloga ampak nikoli ne ves. No potem ko sem ga dobila sem ga pa vrnila z razlago zakaj.
2020 11 17
ma ja pa še vseeno ni fer da postene dobijo negativne odzive zaradi goljufk
2020 11 17
Preveč časa, zaprti so v stanovanjih, kregajo se doma in to vse tok na ene vpliva da morajo prit na internet in vse dat vn iz sebe. Ne vem za druge sam pri meni je čisto vse kul, imam dost denarja tako da ne bi nobenega denarno oškodovala pa tudi če ne bi imela se ne bi spuščala na ta nivo. Kaj pa šele da bi imela čas da tečnarim nekomu za novo stvar ko se vidi na slikah pa pisala če je res novo a staro 3 dni pa še račun imam 50€ je bilo pa niti enkrat oblečeno niti praskice pa sem dala naprej za 20€. Pol mi pa še 14ur ne odpiše pa reče da je spala in jaz sem tukaj neresna?
2020 11 17
Če meni nekdo potrdi nakup in pustim podatke, vedno počakam na nakazilo, tudi če vmes pišejo druge punce za nakup. Se mi zdi pač fer, da se dogovor spoštuje. Je pa res, da tudi vprašam, kdaj bodo nakazale in če takrat ni nakazano, povprašam naslednji dan, če jim je uspelo nakazati. Včasih katera pozabi, nima časa itd. Ne zdi se mi konec sveta, če ni nakazano isti dan kot sem pustila podatke. Nekateri imajo službo po cele dni, majhne otroke, študijske obveznosti itd. In pa strah pred puščanjem negativnih odzivov, samo zaradi tega, ker ga lahko dobim nazaj.. se mi zdi pa strašno egoistično. Puščanje odzivov je tukaj zato, da se opozori druge. Itak lahko vsaka potem prebere, zakaj si dobila odziv in sama presodi, če želi sodelovati s tabo ali ne.
2020 11 17
Kolikor razumem si podatke že pustila? Torej sta bili dogovorjeni, da bo nakazala. In glede na njen odziv sem razbrala, da je to bilo iz danes na jutri. Tako , da ja, jaz bi ti tudi dala negativen odziv. Če se z nekom dogovoriš, imaš seveda toliko potrpljenja, da počakaš. Sploh glede na trenutna stanja banke, pošte... Tako, da ja fer se mi zdi takšen odziv. :") :") Drugo je da ti nekdo nakazuje 3 dni pa mu napišeš kdaj ima v planu in vidiš, da ni odziva pa je kljub temu tukaj dosegljiv, potem vsekakor napišeš, da prodaš drugemu... Ampak na način, da ti je pa dan ali dva preveč počakati... Sploh pa na dekle, ki ima že en kup pozitivnih odzivov ... Mi je pa smešno. Srečno
2020 11 17
> Lubika15: > Če meni nekdo potrdi nakup in pustim podatke, vedno počakam na nakazilo, tudi če vmes pišejo druge punce za nakup. Se mi zdi pač fer, da se dogovor spoštuje. Je pa res, da tudi vprašam, kdaj bodo nakazale in če takrat ni nakazano, povprašam naslednji dan, če jim je uspelo nakazati. Včasih katera pozabi, nima časa itd. Ne zdi se mi konec sveta, če ni nakazano isti dan kot sem pustila podatke. Nekateri imajo službo po cele dni, majhne otroke, študijske obveznosti itd. > In pa strah pred puščanjem negativnih odzivov, samo zaradi tega, ker ga lahko dobim nazaj.. se mi zdi pa strašno egoistično. Puščanje odzivov je tukaj zato, da se opozori druge. Itak lahko vsaka potem prebere, zakaj si dobila odziv in sama presodi, če želi sodelovati s tabo ali ne. Se strinjam z vsem napisanim.
2020 11 17