Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Ne moreš zmagat.

Če postaviš visoko ceno, nihče ne kupi (in tudi razumeš) Če postaviš nizko, so nezaupljive, da je kao nekaj narobe pa čeprav pošlješ miljon slik, kjer se vidi dejansko stanje. Kako najt pravo mero? :o Kak nasvet? LP
2021 01 12
Nasveta sicer nimam, sama vsake toliko malo spreminjam cene (višam/nižam čisto po navdihu). Mogoče lahko delaš tako, da pomisliš pri vsaki stvari ali bi ti bila pripravljena plačat toliko za njo - samo to je težko ker nas večina prodaja stvari, ki nam niso več všeč in ne bi za njih plačale nič 😁 Se mi pa zdi, da se rado pozabi, da so v trgovinah res vedno kakšna znižanja in, da če si ti lani kupil neko stvar za recimo 30€, jo recimo 3x oblekel in opral pač enostavno več kot 10€ ni vredna. Sploh, če gre za te slabše znamke kot so H&M, Asos, ki tako ali tako ne zdrzijo dolgo.
2021 01 12
Hvala za tole :) Tvoje razmišljanje je čist on point. :) Jaz sicer tud malo niham s cenami, samo se mi zdi, da je dosti tud element sreče - mogoče kdo kupi za več, ker za manj ni videl :P Bolj me sicer točka 2 muči :D Včeraj mi je namreč ena gospa pisala za nov izdelek (z etiketo in vsem, tud fotke sm ji poslala včerej, da je vidla, da so aktualne...in potem je itak mrknila :D ), da kaj je narobe, da prodajam po taki ceni. Mislim, sej ne rečem, ma... Mam dobre odzive, ti dokažem, da je zadeva v top formi (res, 20 fotk sem ji poslala), pol pa tako. Morem sfiltrirat take čimprej, mi samo čas izgubljajo, in niso niti tolk, da ti rečejo hvala za fotke, ne bom vzela, karkoli v bistvu. :(
2021 01 13