Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Ene se res delate norca?!?!

Sprašujem se eno stvar. Zakaj pošiljate sporočila za menjave, če potem ne menjate? V zadnjem času sem komunicirala s par takimi osebami, ki pišejo za menjave, izdelek za katerega bi pa jaz zamenjala, je pa čudežno na rezervaciji, čaka na plačilo, itd.. Kar je pa še najbolj zanimivo je pa to, da ti izdelki čakajo na plačilo že skoraj 1 mesec?!?!? Da ne govorim o tem, da običajno sporočila za menjave pošiljajo taki kanali, ki imajo oblačila in stvari stare več kot 10 let in so dobra samo še za okoli hiše... Torej če bi katera kaj menjala, lahko. Pri meni je edini pogoj ohranjenost stvari in da ni iz pamtiveka. + da mi je všeč, valda.
pred 4 dnevi, 19:29
Omojbog isto pri meni ena mi pise za menjavo, posljem linke za kaj lahko menjam pa nic ni ustrezalo... kaj potem sploh sprasujes 🙄
pred 4 dnevi, 22:22
Meni ne odpišejo niti tiste, od katerih artikle bi kupila :D
pred 3 dnevi, 11:26
Zame pa so vsi odgovori za nakup, je rezervirano, ampak spremljam in je v nedogled na prodaj, zakaj, cemu,??? S takimi ne sodelujem, ...
pred 3 dnevi, 19:36
Se huje, da nekateri grozijo zakaj ne menjaš če piše da menjam. Če mi v njihovem butiku ne bo všeč res ne bom menjala vendar s takim odnosom, nevem kam smo prišli. 😌
pred 19 urami