Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

diorsauvage = rozazvecilka

> Guccig: > Mm kaj 😂. Svašta. Kaj vse vidiš tukaj. Ni čudno da ima pozitivne odzive, če prosi zanje. punca ima 46 odzivov v cca 20 dneh. to je vsak dan zapored vsaj 2. če že to samo po sebi ni sumljivo, pol ne vem. ;)
2021 02 01
punce pozdravljene! naj vam lepo razjasnim... moj profil je samo tale, rozazvecilka. lahko poklikate uporabnice ki so mi pustile odzive in boste videle, da sem z vsemi sodelovala. lolita, hvala ker meniš da sem hudo motena... pa nisem kar se tiče profila kupimkupim, s punco sem sodelovala, meni je bila prijazna, ime ji je Katarina, naslova in podatkov ne bom objavila za razliko od ljudi, ki objavljajo po butiku osebne podatke (kar je kaznivo). kar se pa tiče neupravičenih negativnih odzivov, pa je oseba Kristinagrosser, nov profil sellerkg, ki po butiku daje neupravičene odzive.. drage uporabnice, s katerimi pa nisem sodelovala, pa lepo prosim naj se brigajo zase, ne komenitrajo, saj ne vejo kako in kaj... prvo pa vam vsem svetujem da se pozanimate, kakšna je situacija, kdo je kdo itd...
2021 02 01
> rozazvecilka: > punce pozdravljene! > naj vam lepo razjasnim... > moj profil je samo tale, rozazvecilka. > lahko poklikate uporabnice ki so mi pustile odzive in boste videle, da sem z vsemi sodelovala. > lolita, hvala ker meniš da sem hudo motena... pa nisem > kar se tiče profila kupimkupim, s punco sem sodelovala, meni je bila prijazna, ime ji je Katarina, naslova in podatkov ne bom objavila za razliko od ljudi, ki objavljajo po butiku osebne podatke (kar je kaznivo). > kar se pa tiče neupravičenih negativnih odzivov, pa je oseba Kristinagrosser, nov profil sellerkg, ki po butiku daje neupravičene odzive.. > drage uporabnice, s katerimi pa nisem sodelovala, pa lepo prosim naj se brigajo zase, ne komenitrajo, saj ne vejo kako in kaj... > prvo pa vam vsem svetujem da se pozanimate, kakšna je situacija, kdo je kdo itd... Se mi zdi, da že tako lažeš, da počasi že sama sebi verjameš
2021 02 01
> Sustainablelive: > Nevem kako je lahko tako nepoštena. Lahko bi vsaj priznala... Že več jih je oguljofala Ta je prevec umazana da bi priznala.Po mojem ima se vec profilov,a samo enega so ji blokirali,glede na odziv punc bi ji morali sec2 blokirati.
2021 02 01
> azzurra: > > Guccig: > > Mm kaj 😂. Svašta. Kaj vse vidiš tukaj. Ni čudno da ima pozitivne odzive, če prosi zanje. > punca ima 46 odzivov v cca 20 dneh. to je vsak dan zapored vsaj 2. če že to samo po sebi ni sumljivo, pol ne vem. ;) Pa saj nismo nore,ko bi vsaj imela kaj pametnega,mene je zavedla z guess torbico,tak da ni mogoce da bi ji prodaja sla bolj kot keri drugi
2021 02 01
> sellerkg: > > rozazvecilka: > > punce pozdravljene! > > naj vam lepo razjasnim... > > moj profil je samo tale, rozazvecilka. > > lahko poklikate uporabnice ki so mi pustile odzive in boste videle, da sem z vsemi sodelovala. > > lolita, hvala ker meniš da sem hudo motena... pa nisem > > kar se tiče profila kupimkupim, s punco sem sodelovala, meni je bila prijazna, ime ji je Katarina, naslova in podatkov ne bom objavila za razliko od ljudi, ki objavljajo po butiku osebne podatke (kar je kaznivo). > > kar se pa tiče neupravičenih negativnih odzivov, pa je oseba Kristinagrosser, nov profil sellerkg, ki po butiku daje neupravičene odzive.. > > drage uporabnice, s katerimi pa nisem sodelovala, pa lepo prosim naj se brigajo zase, ne komenitrajo, saj ne vejo kako in kaj... > > prvo pa vam vsem svetujem da se pozanimate, kakšna je situacija, kdo je kdo itd... > Se mi zdi, da že tako lažeš, da počasi že sama sebi verjameš Nehaj se norcevat iz nas,se vsak paket sem dobla in tudi od alliexpresa vsak paket,le od tebe ne,pa saj si nas vec ogoljufala,ne glumi vec,jaz sem tinzadnjic napisala da je cas da te obisce policija,ker je ogromno dokazov zoper tebe
2021 02 01
Ena pise da ima profil tudi pod imenom butikarca.pa saj vec ne vem komu lahko zaupam da spet ne naletim na njo,mogoce pa ji kaka frendica pri tem pomaga
2021 02 01
> lolitaqueen: > Punca je ocitno hudo motena. :") :") :") Zelooooo in prepricana da je nedolžna
2021 02 01
> rozazvecilka: > punce pozdravljene! > naj vam lepo razjasnim... > moj profil je samo tale, rozazvecilka. > lahko poklikate uporabnice ki so mi pustile odzive in boste videle, da sem z vsemi sodelovala. > lolita, hvala ker meniš da sem hudo motena... pa nisem > kar se tiče profila kupimkupim, s punco sem sodelovala, meni je bila prijazna, ime ji je Katarina, naslova in podatkov ne bom objavila za razliko od ljudi, ki objavljajo po butiku osebne podatke (kar je kaznivo). > kar se pa tiče neupravičenih negativnih odzivov, pa je oseba Kristinagrosser, nov profil sellerkg, ki po butiku daje neupravičene odzive.. > drage uporabnice, s katerimi pa nisem sodelovala, pa lepo prosim naj se brigajo zase, ne komenitrajo, saj ne vejo kako in kaj... > prvo pa vam vsem svetujem da se pozanimate, kakšna je situacija, kdo je kdo itd... Kaj pa je bilo potem to?? ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/9efc5f8aab54d7f71001084db8d7ff63.jpg)
2021 02 02
> ailin12: > > limonna9: > > Je oškodovala tudi mene! Sem ji nakazala denar, paketa ni nikoli odposlala! Ima pa še en profil Kupimkupim, s katerega je ona meni dala negativen odziv!! > Pa ste s tega profila kaj kupli,jaz nisem namrec nic Tudi jaz nisem kupila nič s tistega profila, pravzaprav sem ga takrat prvič videla. Sem pa takoj povezala, da bi to lahko bila ista oseba!
2021 02 02
Nič čudnega, da si punce ne upajo dati tej rozazvecilki negativni odziv... potem tezi in imas s takimi same probleme, ce ji ne das pozitivnega odziva. Potem pa grozi, da bo ona tudi pustila odziv, na vem pa zakaj? Saj nisem bila jaz tista, ki ji je pisala, da si izmenjava fejk pozitivne odzive. :") Da je ni sram... ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/8cb079040a3ffe53030dc1568eee09e0.jpg)
2021 02 03
ne vem kako lahko mirno gledajo, da se jih tko izsiljuje in še sodelujejo v tem. take so lih tko krive, kot ta zenska, iskreno. ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/28a3bbb97338c46c1f8c977a9b3c8e3c.jpg)
2021 02 03
https://mojbutik.si/exotica-94902 Nov profil
2021 02 04
Ojoooj, izgleda da ne bo konec ,:)
2021 02 04
> limonna9: > > ailin12: > > > limonna9: > > > Je oškodovala tudi mene! Sem ji nakazala denar, paketa ni nikoli odposlala! Ima pa še en profil Kupimkupim, s katerega je ona meni dala negativen odziv!! > > Pa ste s tega profila kaj kupli,jaz nisem namrec nic > Tudi jaz nisem kupila nič s tistega profila, pravzaprav sem ga takrat prvič videla. Sem pa takoj povezala, da bi to lahko bila ista oseba! Rozazvecilka ima spet nov profil,exotika..izdelki kraj vse se ujema,tudi ime,priimek,previdnooooo
2021 02 04