Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

PalomaOlah ❕

Vem da se je o njih že govorilo, prebrala njihovo zgodbo, vem pa da so že dobili oblacila in prodajali naprej, nočem biti nesramna vendar "fehtajo" že 2 leti po butiku in Facebook omrezjih. Podariš 1x, pišejo z dveh različnih profilov se 2x ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/5553f5530596295e8691d650c8696070.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/0e1588b1a15aa7c6b4b781ad9b4b3c01.jpg)
2021 01 29
Hmm a res.. jaz sem pa še celo razmišljala da bi jim par stvari podarila. Hvala za informacije.
2021 01 29
Če se jaz prav spomnim je bila ta punca PalomaOlah že blokirana in imela ustvarjenih več profilov na MB, cca 2 leti nazaj
2021 01 30
pa lani je bilo isto, če se prav spomnim... jaz sem tudi imela že paket pripravljen zanjo, pa se je potem izkazalo da ji je poslalo ogrooomno punc stvari, potem so pa začele prosit še vse njene kolegice, seveda vse manj kot 18. ena je našla profile na FB in se je izkazalo da puncam pravzaprav nič ne manjka, imajo skupaj piknike, ena naj bi imela čisto nov iphone, imajo lepa oblačila in makeup... in seveda so potem padale grožnje na račun tiste uporabnice ,:( jaz jim ne bi pošiljala nič.
2021 01 30
pa še spomnila sem se da mi ni dala sploh svojega naslova, ampak naslov tamkajšnjega romskega centra :)
2021 01 30
Tako je, zato pazljivo pri teh puncah!
2021 01 31
Jaz sem jim poslala lani nekaj svojih oblačil,pa tudi poštnino sem poravnala od dveh večjih paketov,ker sem vedela da so romi in eni res nimajo kaj dosti.Nisem dobila niti pozitivnega odziva, nič,ker so jo blokirali.....Pomagala sem že veliko ljudem,veliko vsega podarila,ker so se mi smilili.Vem ,kako je ko nimaš za preživetje...Tudi tu na butiku sem plačevala poštnine,ker nekatere punce KAO niso imele denarja in mi je bilo nerodno gnjavit za 2,3evre,če so rekle da so brez denarja,da nimajo niti za osnovne stvari,pa sem jim podarila ogromno vsega,praktično zastonj s poštnino vred,čeprav sem imela občutek,da me vrtijo okoli prsta.Sem se res bala,kaj če nimajo niti za kruh,ker nikoli ne veš in mi je bilo kar malce hudo.Sem imela tudi nekaj menjav,kjer sem podarila veliko lepega v zameno za nekaj ,kar ni bilo OK,pa sem bila tiho in sedaj sem ugotovila,da je dobrota sirota,kot pravijo.Tudi sama nimam veliko,ker kupujemo najcenejše stvari ,a vseeno sem vedno dala koliko sem lahko,ker sem preveč dobrosrčna in na koncu vidiš,da pravzaprav tebi gre slabše v življenju ,kot njim in čez čas te niti ne poznajo več,kaj šele da bi bili hvaležni za tvoj trud in dobroto.Pomagam še vedno,ker ne morem iz svoje kože,ampak le tistim ,ki jih poznam in kateri cenijo vsako malenkost in so hvaležni za trud in čas,ki jim ga nameniš.Veliko je še tistih ljudi,ki zares rabijo pomoč ,ampak ne upajo povedat.Pomagajmo tistim in ne nehvaležnim izkoriščevalkam in prevarantkam butika.
pred 26 dnevi, 13:39
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/93bc51aa7b5cbeb28b35d5286752468b.jpg) Ja, tukaj zal ne izgleda kot da ima tezave z ledvicami..prav tako se ve, da imajo dobre telefone, iphone, tako da....mislim, da to vse pove.
pred 16 dnevi, 01:26