Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

rozažvečilka diorsauvage Eva Kač

https://mojbutik.si/exotica-94902 previdno spet nov profil
2021 02 04
pa ti si prizadeta! majkemi.. ne morem drugače rečt. prejšnji profil si imela KristinaGrosser, potem sellerkg.,... daješ neupraivčene negativne odzive uporabnicam... najdi si službo in pojdi nekam delat, da ti ne bo dolgčas in ne boš več visela na butiku in delala pizdarij! sram te bodi... ti res nisi normalna!!! najdi si nek hobi al pa nekaj.. nekak sem problaa še na lep način s tabo delat, ampak ne gre.. ko te j*
2021 02 04
> flowerkfg: > https://mojbutik.si/exotica-94902 > previdno spet nov profil Pa se res je,sem vse preverila,drzi,nov profil
2021 02 04
Halo Eva,spet nov profil.Mene ne boš več ogoljufala.
2021 02 04
Rozazvecilka ima ze 2 profila blokirana,ima spet novega exotika,previdnoooooo
2021 02 04
> flowerkfg: > https://mojbutik.si/exotica-94902 > previdno spet nov profil Rozazvecilka so ji blokirali,jesss
2021 02 04
> exotica: > pa ti si prizadeta! majkemi.. > ne morem drugače rečt. > prejšnji profil si imela KristinaGrosser, potem sellerkg.,... daješ neupraivčene negativne odzive uporabnicam... > najdi si službo in pojdi nekam delat, da ti ne bo dolgčas in ne boš več visela na butiku in delala pizdarij! > sram te bodi... > ti res nisi normalna!!! > najdi si nek hobi al pa nekaj.. > nekak sem problaa še na lep način s tabo delat, ampak ne gre.. > ko te j* Ti krades ljudem in potem sem jaz prizadeta😂😂
2021 02 04
4 pozitivni odzivi v enem dnevu, to je meni zanimivo 🤔 jaz sem sicer sodelovala s profilom diorsauvage in katze pa je bilo ok, samo tole je pa res vse skupaj cudno
2021 02 05
> Lilith666: > 4 pozitivni odzivi v enem dnevu, to je meni zanimivo 🤔 jaz sem sicer sodelovala s profilom diorsauvage in katze pa je bilo ok, samo tole je pa res vse skupaj cudno Prosi okol za poz. odzive 🤣
2021 02 05
sej super, da se odpira teme o tem, ampak a javi kdo adminu sploh kaj se dogaja? sm zdaj jaz sporocila naprej. lp
2021 02 05
Bom tudi jaz.
2021 02 05
Meni so fascinantna ta dekleta, ki dejansko izmenjajo fake odzive. Se mi zdi, da enako pripomorejo h goljufijam. Potem se bodo pa čudile, ko bo tudi njih kdo ogoljufal.
2021 02 05
#rozazvecilka je zelela 5 izdelkov ( 1 prodajam, 3 ki jih podarim ob nakupu izdelka in 1 ki ga podarim) - ker je potozila, da nima sluzbe in je z denarjem na tesnem, sem ji ponudila za vse te izdelke ceno 5e, da si pac pokrijem postnino... Ocitno ji ni bilo usec da bi morala karkoli placati, zato je dogovor odpadel. Hvala bogu 🤦‍♀️🙏
2021 02 05
> NajaNaja15: > #rozazvecilka je zelela 5 izdelkov ( 1 prodajam, 3 ki jih podarim ob nakupu izdelka in 1 ki ga podarim) - ker je potozila, da nima sluzbe in je z denarjem na tesnem, sem ji ponudila za vse te izdelke ceno 5e, da si pac pokrijem postnino... > Ocitno ji ni bilo usec da bi morala karkoli placati, zato je dogovor odpadel. Hvala bogu 🤦‍♀️🙏 Toliko jih je že okradla (glede na vse kaj sem prebrala), pa še kar nima dovolj denarja 🤭
2021 02 05
Nov profil!! exotica je po novem LEITZ92 !!
2021 02 08
1 2