Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Sporočilo - Admin

Dragi uporabniki, Novo leto simbolizira nove začetke in v to verjamemo tudi mi, zaradi česar smo na Moj Butik vpeljali nekaj sprememb, ki bodo izboljšale vašo izkušnjo. Do sedaj ste pod izdelki našli razne oznake, ki jih bo po novem nadomestila popolnoma izboljšana kategorija - “ohranjenost”. Kot uporabnice/uporabniki boste lahko sami označili (ali preverili pri drugih ponudnikih), v kakšnem stanju je ohranjen izdelek (nov z etiketo, nov brez etikete, zelo dobro ohranjen, zadovoljivo ohranjen...). Vendar brez skrbi! Izdelke boste še vedno lahko iskale pod spustnim brskalnikom, kjer jih bo mogoče filtrirati po barvah ali številkah. Hkrati spreminjamo tudi razpored menija, da bo vaša izkušnja na Moj Butik kar se da udobna. Našo spletno stran smo tudi dopolnili z najbolj zaželjeno kategorijo - “izdelki za dom”. Ta se bo pridružila ostalim glavnim kategorijam kot so “ženske, moški, otroci in hišni ljubljenčki”. Verjamemo, da vam bo všeč! Z vsemi uvedenimi spremembami in novostmi je popolnoma jasno, da vam omogočimo tudi razširjeno izkušnjo VIP promocij! Pripravlja se popolnoma nov svet možnosti za pridobivanje dodatne pozornosti in prometa v vaših butikih! Zaradi vseh sprememb se bodo spremenila tudi nekatera pravila. Za vse posodobitve lahko preverite naš nov “FAQ”! Če imate kakšna vprašanja lahko kontaktirate naše administratorje ali nam pišete na naš email za pomoč.
2021 02 12
ne razumem najbolje zakaj je na nekaterih drugih butikih (na mojekrpice.hr naprimer) tudi kategorija ''pribor za ljepotu'', ki bi tudi pri nas prišel še kako prav..... izdelki za dom ne verjamem da bo prišel tako prav, stran se bo še bolj spremenila v bolho, kot se že je... :s
2021 02 12
podpiram pa idejo da se kategorija oznake izbriše popolnoma. napišem npr zara in mi vrže ven čisto vse ostalo!!
2021 02 12
SUper bi bilo če bi se uredile trenutno nedelujoče stvari na butiku. Mene zelo moti, da si pri artiklih ne morem pogledati vseh slik, ampak samo prvo sliko vidim.. In to že nekaj časa ne deluje. :(
2021 02 12
> Loveeverywhere: > SUper bi bilo če bi se uredile trenutno nedelujoče stvari na butiku. Mene zelo moti, da si pri artiklih ne morem pogledati vseh slik, ampak samo prvo sliko vidim.. In to že nekaj časa ne deluje. :( Meni to ne dela samo na mojem računalniku, na telefonu in na moževem pa dela normalno, odpre vse... Ampak nisem dalje raziskovala zakaj
2021 02 12
Tudi meni ne prikaže vseh fotografij izdelkov :(
2021 02 13
Pozdravljeni. Oglašam se ponovno, ker mi MB še vedno ne pošilja e-maila, ko prejmem sporočilo na MB. Prosim javite ponovno, administratorjem. Najlepša hvala že v naprej. :")
2021 02 14
Mislim, da je to pisalo nekje v pravilih MB, mene žal to ful moti, kadarkoli odprem MB, so ves čas nanovo naložena ENO IN ISTA oblačila... Sta pa dve ali tri uporabnice, ki vsak dan nonstop nalagajo svoja ena in ista oblačila po istih cenah, da druga nanovo naložena oblačila sploh videt ne moreš
2021 02 14
nikashop, podpis pod to ,:( ,:( ,:(
2021 02 14
> nikashop: > Mislim, da je to pisalo nekje v pravilih MB, mene žal to ful moti, kadarkoli odprem MB, so ves čas nanovo naložena ENO IN ISTA oblačila... Sta pa dve ali tri uporabnice, ki vsak dan nonstop nalagajo svoja ena in ista oblačila po istih cenah, da druga nanovo naložena oblačila sploh videt ne moreš Se strinjam 100%!
2021 02 14
Zivjo, zanima me zakaj se vec ne mores v profil vpisati s Facebookom?? javlja neko napako, oz da trenutno ni mogoce, ze 3 dni isto.. katera ve?
2021 02 16
> nikashop: > Mislim, da je to pisalo nekje v pravilih MB, mene žal to ful moti, kadarkoli odprem MB, so ves čas nanovo naložena ENO IN ISTA oblačila... Sta pa dve ali tri uporabnice, ki vsak dan nonstop nalagajo svoja ena in ista oblačila po istih cenah, da druga nanovo naložena oblačila sploh videt ne moreš Tudi jaz podpišem.. pa oglas o enem parfumu.. ko je še samo za enkrat pošpricat iz Kika (pred leti se je prodajal..) in to skoraj vsak dan na novo vidim.. pa ta fkn 1€ bi ji poslala, sam da se neha objavljat :@
2021 02 16
> ksenija88: > > nikashop: > > Mislim, da je to pisalo nekje v pravilih MB, mene žal to ful moti, kadarkoli odprem MB, so ves čas nanovo naložena ENO IN ISTA oblačila... Sta pa dve ali tri uporabnice, ki vsak dan nonstop nalagajo svoja ena in ista oblačila po istih cenah, da druga nanovo naložena oblačila sploh videt ne moreš > Tudi jaz podpišem.. pa oglas o enem parfumu.. ko je še samo za enkrat pošpricat iz Kika (pred leti se je prodajal..) in to skoraj vsak dan na novo vidim.. pa ta fkn 1€ bi ji poslala, sam da se neha objavljat :@ hahahaha
2021 02 17
> ksenija88: > > nikashop: > > Mislim, da je to pisalo nekje v pravilih MB, mene žal to ful moti, kadarkoli odprem MB, so ves čas nanovo naložena ENO IN ISTA oblačila... Sta pa dve ali tri uporabnice, ki vsak dan nonstop nalagajo svoja ena in ista oblačila po istih cenah, da druga nanovo naložena oblačila sploh videt ne moreš > Tudi jaz podpišem.. pa oglas o enem parfumu.. ko je še samo za enkrat pošpricat iz Kika (pred leti se je prodajal..) in to skoraj vsak dan na novo vidim.. pa ta fkn 1€ bi ji poslala, sam da se neha objavljat :@ 😂😂😂
2021 02 17
> azzurra: > OMG :D Ta parfum je že 10 let naprodaj. > Povem po pravici... Meni se za 1eur ne da niti oglasa napisat, še manj pa hodit na pošto. ;) Tako je :D leta nazaj se je dal dobit v Kiku, ker sem ga pred leti tudi sama kupla.. Tak, da ja... :D
2021 02 17
1 2 3 4