Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

POŠTA SLOVENIJE

meni se je zgodilo, je pa sigurno odvisno kam gres in na koga naletis. v sredo sem poslala v skatli orsay in about you mojim kupkam, pa na posti ni nobena nic rekla, vcasih pa zakomplicirajo... :) jst se kr delam tko, ponavadi samo napise precrtam ali prebarvam :D pol pa sam cakam al stopim kje na bombo al ne :D kje ste pa kupla te vrecke? :)
2021 03 12
na spletu, biroteka. Napiši v google Vrečke za pošiljanje blaga /tekstila. Men odlična zadeva.
2021 03 19
Mene pa zanima zakaj paketa ne vrnejo posiljatelju ce ga ze prejemnik ni dobil?? Zakaj pisemo svoj naslov ce pa ga ne dobimo nazaj? Kupis kuverto,vse naredis kakor zelijo in paket se neznano nekam izgubi??!! Resnicno me to jezi..😡ocitno je treba samo se priporoceno posiljat,da sluzijo..po mojem se na postah nekaj s temi usluzbenci dogaja,ker ne verjamem da se tolikim puncam izgubijo paketi in ni ne duha ne sluha o njih..verjamem,da so tudi nepostene punce samo cedalje bolj navadnemu posiljanju vse manj in manj zaupam😥
2021 03 19
> Mojaomara23: > Dvomim, nisem nikoli naletela na kakšno tako uslužbenko na pošti. Sedaj sem kupila kar 100 kom tistih vrečk za pošiljanje blaga, ki samo zalepiš. Izgleda lično, pa še paket se ne more uničiti, pa sem dala za 100 kom 15 eur, torej zelo minimalni znesek na en poslan paketek. > Prej sem pošiljala v kuvertah A4 kupljenih v tediju, 3 kom = 1 eur. Mi.lahko prosim poveste kje ste kupila te vrečke? Hvala🙂
2021 04 16
Pozdravljena, katere vrečke pa ste vzela, če lahko vprašam? Hvala za odgovor 💖> Mojaomara23: > Dvomim, nisem nikoli naletela na kakšno tako uslužbenko na pošti. Sedaj sem kupila kar 100 kom tistih vrečk za pošiljanje blaga, ki samo zalepiš. Izgleda lično, pa še paket se ne more uničiti, pa sem dala za 100 kom 15 eur, torej zelo minimalni znesek na en poslan paketek. > Prej sem pošiljala v kuvertah A4 kupljenih v tediju, 3 kom = 1 eur.
2021 04 29
dejansko vama piše 2 sporočili višje kje je kupila :s
2021 04 29
> Sancica26: > Mene pa zanima zakaj paketa ne vrnejo posiljatelju ce ga ze prejemnik ni dobil?? Zakaj pisemo svoj naslov ce pa ga ne dobimo nazaj? meni pa vedno tezijo, da napisem naslov zadaj,,,pol pa dejansko niti ne posljejo nazaj?? wtf, resno.
2021 05 03
Skrajni čas je že, da se zahteva da se stvari pošiljajo v spodobnih/primernih pošiljkah. Mene je bilo večkrat sram dvigniti paket na pošti, ker se najdejo cvetke, ki pošljejo v prosojnih vrečkah za smeti..
2021 05 04
> tjasa96: > Skrajni čas je že, da se zahteva da se stvari pošiljajo v spodobnih/primernih pošiljkah. Mene je bilo večkrat sram dvigniti paket na pošti, ker se najdejo cvetke, ki pošljejo v prosojnih vrečkah za smeti.. Resno?? 😱 Jaz hvala bogu nisem dobila še nikoli nič v prosojni vrečki. Mi pa res ni jasno kako gre to pri pošiljanju na poštnem okencu skozi, ker včasih težijo že za kako malenkost. 🤔
2021 05 05
> nikashop: > Sama sem zadnjic poslala uro v isti skatli v kateri sem jo prejela od druge uporabice pa mi je ta na posti rekla, da je premajhna, da ne more nalepit nalepke gor (pazi, ista skatla v kateri sem jo prejela od druge uporabice, na katero je čudežno sla CELA nalepka gor) 🤣 😂😂😂... Dobra...
2021 05 05
1 2