Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Nalaganje slik

A še komu ne dela nalaganje slik? Nalaga in nalaga... pa nič. Slike so primerne velikosti formata.
pred 14 dnevi, 15:24
Meni tudi ne, ze nekaj dni ne dela.
pred 14 dnevi, 15:27
> rumee5: > A še komu ne dela nalaganje slik? Nalaga in nalaga... pa nič. Slike so primerne velikosti formata. Tudi meni ne dela ,se kaj ve zakaj ne dela
pred 14 dnevi, 21:25
Tudi meni ne dela
pred 14 dnevi, 21:30
Ah, tudi meni ne.. mogoče ker posodabljajo stran?
pred 14 dnevi, 22:12
Tudi meni ne nalaga slik, niti jih ne morem posiljati v zs😑 ze nekaj dni.
pred 13 dnevi, 11:21
Enako! Tudi meni ne nalaga slik. Je že katera obvestila administratorja?
pred 13 dnevi, 12:37
Sem obvestila admin. Dobila sem odgovor, da tehniki trenutno že rešujejo napako.
pred 13 dnevi, 12:41
Meni tudi ne nalaga slik, tudi v sporocila ne. Ze nekaj dni, 2 ali 3 nisem sigurna.
pred 13 dnevi, 16:21
Tudi meni ne dela....pa vidim, da so gor samo stari oglasi od 27.3....tako, da predvidevam ne dela nokomur 😡🤷‍♀️ Zgleda, da nalagajo in urejajo tisto novost...ko se predvaja v rumenm napisu 🤷‍♀️
pred 13 dnevi, 17:45
Tudi pri meni ne delujejo ne slike na oglasih, ne v sporočilih. Upajmo, da bo napaka kmalu odpravljena :)
pred 12 dnevi, 18:02
Tudi meni ne dela ze 3 dni. A kdo ve zakaj? Kdaj se bo dali spet kaj nalagati?? > rumee5: > A še komu ne dela nalaganje slik? Nalaga in nalaga... pa nič. Slike so primerne velikosti formata.
pred 8 dnevi, 11:28
Je bilo ze dostikrat napisano, tehnične tezave so, tehniki urejajo zadevo, urejeno bo, ko pac bo.
pred 8 dnevi, 12:09