Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

POMOČ V STISKI

Nujno iščem ,če katera lahko podari instant hrano za pripravo z vročo vodo ali kak evro če je katera pripravljena podariti 19.letni punci K. za nakup vsaj malo hrane.Punca je v hudi denarni stiski in živi v neznosnih razmerah.Kuha si lahko samo v hladni stari garaži s pomočjo grelnika vode,to je vse,kar ima da nekako preživi.Oblačila sem ji jaz že podarila in higienske stvari.Primanjkuje pa ji denarja za golo preživetje. Zgodba je grozna,kar srce parajoča. Me pa zelo skrbi,ker se najbrž zaradi vseh teh prevarantk tu na butiku ne bo nihče odzval na mojo prošnjo.Jaz nisem prevarantka samo pomagam ljudem,ki rabijo pomoč in ne upajo prositi.PIŠITE MI PROSIM NA ZS.Hvala.
pred 11 dnevi, 22:47
Njena žalostna zgodba se začenja z starši alkoholiki,ki so jo pred leti pretepali,bila je že zlorabljena na vse možne načine.Velikokrat je razmišljala ,da bi naredila samomor,ker jo nihče ni imel rad,bila je tudi že v kriznem centru,povsod,nikjer ji ne verjamejo.Sedaj je pri fantu ,ki živi v razpadajoči stari hiši z starši in tale punca iz svojega mizernega dohodka za preživetje, še mora dati zraven tašči za položnice,da ima sploh streho nad glavo.Bilo bi še nekako za zdržat,a je tašča ne mara,sovraži jo že od začetka,ne da ji nič hrane,čeprav jo kuha za ostale.Njej ne dovoli niti stopiti v kuhinjo in jo je želela vreči na cesto.Če nebi posredoval fant,ki se sicer mame tudi boji bi punca v tisti hladni noči zmrznila zunaj.Sedaj je začasno v fantovi garaži,ker ne sme v hišo in ne sme nič.Ne dobi hrane,cel dan je v bundi,ker jo zebe,joče ker nima denarja,da bi si kupila kaj.Svoje težave skriva,da se ne bi razvedelo naokoli,ker so šteti dnevi do kdaj bo lahko še sploh v garaži,kmalu bo brezdomka pri rosnih 19ih.Nikamor nima za iti,domov ne sme nikoli več,k sorodnikom tudi ne.S fantom nimata denarja za stanovanje ,da bi šla proč in nič.Ker punca kao ni v življenjski nevarnosti in jo niso pretepli ne more v varno hišo,praktično je ujeta v peklu. Zaupala se je moji hčerki pred nekaj dnevi in sva obe v šoku,ko vidiš kako ljudje ravnajo z ubogo punco,kot z izmečkom.Sem vedela,da so tam težave,ampak v sanjah si nisem predstavljala kaj takega.Naj omenim,da je punca drugače zelo pridna,delovna a žal nima sreče v življenju.Lepo prosim,če bi kdo namenil kakšen evro,da si kupi hrano,ker ji sama ne zmorem vsega dati.Prosim pomagajte,če lahko.Medtem,ko bodo nekateri uživali v velikonočnih dobrotah bo ona jedla nekaj kar se naredi z vročo vodo,ker drugo nima.Žalostno,a žal resnično.
pred 11 dnevi, 22:49