Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

NALAGANJE FOTOGRAFIJ

Pozdravljene, ima še katera težavo pri nalaganju fotografij?
2021 03 31
Ja je bilo že včeraj govora o tem v eni drugi temi. So problemi in je admin že obveščen o tem.
2021 03 31
Tudi meni se vedno ne nalaga fotk, ampak vidim da nekatere punce ze objavljajo oglase, tako da nekaterim pa ocitno deluje? Katera mogoce ve kdaj bo napaka odpravljena?
2021 03 31
Tudi jaz imam težavo z nalaganjem. Če se je javilo to stvar že vsaj 14 dni nazaj, ne razumem zakaj še ni nič urejeno. Pred nadgradnjo je potrebno osnovne stvari poštimat. :|
2021 04 14
Jaz sem danes še enkrat poskusila in mi deluje. No, upam, da bo še naprej delovalo, ker imam še kar nekaj za dodajat...
2021 04 15
Povezano vprašanje, zakaj so vse fotografije naložene postrani? Dodala sem pravilno obrnjene fotografije, ampak mi jih pri uploadu obrne za 90 stopinj. Tudi, če jih kao popravim v oglasu, so še vedno naložene narobe. :(
2021 04 20
> kit_kat: > Povezano vprašanje, zakaj so vse fotografije naložene postrani? Dodala sem pravilno obrnjene fotografije, ampak mi jih pri uploadu obrne za 90 stopinj. Tudi, če jih kao popravim v oglasu, so še vedno naložene narobe. :( Ja, obračanje fotografij je še ena stvar, ki meni že nekaj časa ne dela več. Jaz jih na računalniku odprem v programu za obdelavo slik in shranim tako, da so prav obrnjene. Potem, ko jih naložim, so tudi tu prav obrnjene.
2021 04 20
> kit_kat: > Povezano vprašanje, zakaj so vse fotografije naložene postrani? Dodala sem pravilno obrnjene fotografije, ampak mi jih pri uploadu obrne za 90 stopinj. Tudi, če jih kao popravim v oglasu, so še vedno naložene narobe. :( Če sliko malo obrežeš preden jo naložiš, bi potem mogla bit prav obrnjena
2021 04 20
Jaz naredim isto kot nikashop pa nimam več problemov 👍
2021 04 20
> nikashop: > > kit_kat: > > Povezano vprašanje, zakaj so vse fotografije naložene postrani? Dodala sem pravilno obrnjene fotografije, ampak mi jih pri uploadu obrne za 90 stopinj. Tudi, če jih kao popravim v oglasu, so še vedno naložene narobe. :( > Če sliko malo obrežeš preden jo naložiš, bi potem mogla bit prav obrnjena Ha, dobra fora. Hvala, deluje. Nisem preizkušala. Kakorkoli, očitno je treba sliko ponovno shranit, potem deluje.
2021 04 20