Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

SHEIN izkušnje??

Pozdravljene. Zanima me ali ste že naročevale iz shein-a? Kakšna je kvaliteta? Kako je s carino? Hvala že v naprej za informacije
2021 04 27
Jaz sem mesec nazaj.. vec kot zadovoljna, vsaj s tem kar sem prejela jaz 😊 dobra kvaliteta, postnino sem imela zastonj, dobila pa v enem tednu. Jaz bi iz svojih izkusenj priporocala.. je pa dobro pred nakupom prebrati reviewe.. od 17 stvari mi mogoce dve nista odgovarjali, naceloma pa je vse super
2021 04 27
Jaz sem naročila že večkrat in sem super zadovoljna :)
2021 04 27
Super, hvala. Kako pa je s carino?
2021 04 27
Jaz sem tudi zadovoljna, je pa res da so oblačila iz mojih izkušenj velikokrat malo prosojna. Predvsem bele bluze in obleke. Kopalke pa so super, zelo kvalitetne in ugodne. Je pa res da je potrebno pogledati ocene :) Carine ni, oziroma je vsaj jaz do sedaj nisem nikoli plačala :)
2021 04 27
Carine ni, edino slabo je, da ni zastonj vračil. Vse kar sem do sedaj narocila je bilo super kvalitetno, sploh majice in zgornji deli so ful lepi in poceni(nosim M/S, naročam M). Edino kar je bilo totalno mimo glede velikosti so bile ene kopalke. Pa tisti samolepljivi modrčki so totalno neuporabni. Spodnjih delov pa se nisem narocala, a bi tiste, ki ste priporočile večjo št? Če nosim našo 38 potem vzamem L ali M? Hvala :)
2021 04 28
Jaz imam velikost 36 in si vse naročim v velikosti XS/S. Je pa tako, da so pri določenih oblačilih odstopanja. Eno majico sem si naročila v velikosti XS pa mi je bila vsaj 1 številko prevelika. Jaz se najbolj zanašam na ocene uporabnikov, tam tudi piše glede velikosti, ali je majhna, velika ali realna velikost :)
2021 04 29
Jaz sem ravno danes narocila v vrednosti nad 22€ in me sedaj taksna panika ali bo carina ali ne😣
2021 06 22
Pozdravljene A je carina če narocim prek Shein? Je možno plačilo po povzetju? Prosim za odgovor
2022 01 31
Hejla, tudi mene zanima kako je s carino trenutno?🙂
2022 02 17
Ojla jst sem pred kakim mesecom narocila s Sheina, seveda naročuješ s Slovenskega Sheina,( shein.si, zberes svojo lokacijo na aplikacij), sem narocala za kakih 140€, carine pa ni. Mislim da lahko narocit pakete iz EU do 150€, in ne placas carino, ce je nad 150 da se placa, tko sem prebrala na njihovi spletni strani.. postnina je bla okeog 4€. > Kink123: > Hejla, tudi mene zanima kako je s carino trenutno?🙂
2022 03 18
Ojla placilo je edino mozno s Kartico, narocis placas, in pol posljejjo paket :) > Mišell: > Pozdravljene > A je carina če narocim prek Shein? Je možno plačilo po povzetju? Prosim za odgovor
2022 03 18
Naročaš na EU strani, vtipkaš shein eu in te vrže na to stran oz mislim, da de že avtomatično usmeri na EU stran. Stvari so iz Kitajske, po sledenju bi rekla, da se prepakirajo v EU in ti jih dostavi DPD ( vsaj meni so ). Naročila 23.3, dobila danes. Carine ni, poštnina je brezplačna pri večjem naročilu ( to imajo objavljeno na strani, danes 19 € ). Ves čas imaš sledenje paketa. Vse pride zelo lično zapakirano v svojo zip vrečko z znakom SHEIN. Cene so smešno nizke, kvaliteta je zelo dobra, dobro zašito. Tam sem naročala že večkrat, preko Aliexpressa. Najboljša stvar pri njih pa je, da so velikosti "ta prave". Če nosiš L, potem večinoma tudi naročiš L. Imajo zelo dober vodič po velikosti in tudi označeno, če je material zelo raztegljiv ali če je model skrajšan. Je pa tole kot vsa internetna prodaja, včasih se malce zafrkniš. Slaba stran je, da izdelka ne moreš vrniti brezplačno, kar je dejansko na cene razumljivo. Meni sta zdele ostali 2 stvari, ki mi ne pašeta, pa jih bom naložila sem gor in prodala naprej. Bom pa definitivno še kupovala pri njih.
2022 04 04