Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Kmalu nove spremembe. Več informacij najdete tukaj.

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

PRODAJKO.SI namesto strani Moj Butik

https://www.prodajko.si/ Predlagam tole stran za prodajo oblačil, ker stran MB je šla v maloro
pred 18 dnevi, 11:03
Jaz jo že uporabljam, ampak zaenkrat tam nisem imela nobene sreče s prodajo, nivo komunikacije je pa se 100x slabši kot tu gor. :/
pred 17 dnevi, 12:27
jaz sem imela še ko je bil letgo, brezveze, nič prodala, samo nonstop sporočila pokvarjencev :s
pred 17 dnevi, 13:52
Ja je pa res da samo tipi pisejo. Taksni ki imajo grozen nivo komunikacije
pred 17 dnevi, 08:40
Prodajko je kar ok :) mi je uspelo prodati že kar nekaj majčk. Je pa tako da večinoma dobiš neprimerna sporočila in slinjenje ter lažna povpraševanja od moških....
pred 16 dnevi, 20:36
a sploh obstaja kaka primerna stran? ker zadnje case s MB res nisem zadovoljna - ne morem nalagat artiklov, artikli kar izginjajo, itd. vinted je samo za tujce, kar opazam? kaj se kaj uporabljate?
pred 12 dnevi, 12:13
Facebook marketplace je tut ok glede prodaje :D sem že prodala par stvari tam. Pač objavljaš v temu namenjene skupine Ženska oblačila in podobno. :") Če daš javno ti potem pod obleke pišejo tipi k jih zanima ful stvari "o obleki" :s ampak to pač ignoriraš. Se da dosti prodati tam :D
pred 12 dnevi, 19:05
ja, sej na fb mam par zadev, ma nimam lih velik sreče s prodajo :) jih pa ful piše pa večina jih želi, da pridem iz NG v Celje al Kočevje al Ljubljano al kaj vem kam, ker nočejo po pošti :D ,:)
pred 12 dnevi, 23:35