Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Izginjanje oglasov ali brisanje?

Zanima me, ce se kateri izgine cez dan ali dva na novo napisan oglas, kljub temu da slike niso iz neta, da je oglas realno opisan da so oblacilaa in ji ni jasno zakaj ga oz jih ni vec? Hvala. Vse to sem upostevala... ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/9fa77c686f379dc534cb363b80b648ed.jpg)
2022 07 01
Pozitivcica hvala enako, nimam vec volje sploh kaj nalagat, ker je takoj zbrisano, pa so moje stvari, moje slike,… Zakaj, cemu se brise, ne vem, potem niti ni trebam biti uporabnik…
2022 07 04
> Dzungla: > Pozitivcica hvala enako, nimam vec volje sploh kaj nalagat, ker je takoj zbrisano, pa so moje stvari, moje slike,… > Zakaj, cemu se brise, ne vem, potem niti ni trebam biti uporabnik… Žal mi je, da je tudi pri vas tako. Morda, če se obnovijo "pravila", pa da se seznanimo s kakšnimi novimi pravili oz načini?
2022 07 05
Zdravo, punce. V primeru, da niste prepričane, ali je bil vaš oglas odstranjen upravičeno ali ne, se nam prosim javite z opisom oglasa, fotografijo in vašim uporabniškim imenom na help (at) mojbutik.si, da lahko individualno pogledamo primer. Za prvo orientacijo pa spodaj pošiljam najpogostejše razloge za izbris oglasa: - uporabljene so bile fotografije iz interneta, kar je strogo prepovedano, - oglaševan je bil prepovedan izdelek (nedovoljene elektronske naprave, npr. mobilni telefoni, računalniki..., elektronske cigarete, pohištvo, kopije blagovnih znamk, doma narejena kozmetika, zdravila, tobak, storitve, rastline, živali, - gre za sum na preprodajo izdelkov (prodaja istega izdelka v večjih količinah, v različnih barvah, velikostih, vzorcih...), - izdelek se je nahajal v napačni kategoriji (npr. oglas za zimsko jakno je bil objavljen v kategoriji mini obleke), - oglas je bil starejši od treh let, še posebej to velja za oglase ličil in kozmetike ter potrošnih izdelkov, ki imajo rok trajanja, - cena izdelka iz oglasa je bila višja kot cena novega izdelka, - izdelek iz oglasa je označen kot "prodan" (z izbrisom tovrstnih oglasov sproščamo mesta na serverjih, da spletna stran bolje deluje), - oglaševan je izdelek, ki nima svoje kategorije (npr. knjige) ali je bila kakovost fotografije zelo slaba, iz katere se ni dalo razbrati stanja izdelka. Seznam ni končen, administratorji imamo pravico odstraniti oglase ali blokirati uporabnika, če presodimo, da vsebina ni primerna za stran mojbuitk.si. Lep dan vam želim, Admin
2022 07 07
Zdravo, Ima še katera težavo s pošiljanjem sporočil? Kliknem na ikonco "pošlji sporočilo" ampak sploh ne gre, šele potem ko dam želim si..se čez nekaj časa dopre pogovorno okno, kamor lahko napišem sporočilo. Hvala za pomoč in lep pozdrav, Ana
2022 07 11
Zdravo, zanima me ali se vsi oglasi starejsi od 3 let avtomatsko brisejo ali samo kozmetika?
2022 07 23
> Anana89: > Zdravo, > Ima še katera težavo s pošiljanjem sporočil? Kliknem na ikonco "pošlji sporočilo" ampak sploh ne gre, šele potem ko dam želim si..se čez nekaj časa dopre pogovorno okno, kamor lahko napišem sporočilo. > Hvala za pomoč in lep pozdrav, > Ana Živjo, @Anana89. Se opravičujemo za pozen odgovor, v primeru tovrstnih težav se je na nas najbolje obrniti preko maila help (at) mojbutik.si, saj smo tam najbolj ažurni, na forumu kdaj pa kdaj kakšno vprašanje žal tudi spregledamo. Rešitev za omenjeno težavo je največkrat izbris piškotkov in zgodovine; spodaj na fotografijah so opisana navodila. Najbolje je uporabiti brskalnik Google Chrome, v primeru, da uporabljate kaj drugega, morda to povzroča težave. Lp, Admin ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/038aa113c05f4710070a4d75a9a30775.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/014c553580dd70b7317956b2a6019b87.jpg) ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/d3d6db17d805e2b8127d75c8e3b76682.jpg)
2022 07 24
> hokuspokus: > Zdravo, zanima me ali se vsi oglasi starejsi od 3 let avtomatsko brisejo ali samo kozmetika? Živjo, @hokuspokus, načeloma bi se naj izbrisali vsi oglasi, starejši od treh let, da se na strani ohrani aktualna in ažurna ponudba, a včasih v praksi ni čisto tako. Trudimo se, da se odstrani kozmetika, starejša od treh let, a včasih ostane tudi kaj od oblačil, obutve.. V primeru dodatnih vprašanj ostajamo na voljo. Lep dan, Admin
2022 07 24
> Moderator: > > hokuspokus: > > Zdravo, zanima me ali se vsi oglasi starejsi od 3 let avtomatsko brisejo ali samo kozmetika? > Živjo, @hokuspokus, > načeloma bi se naj izbrisali vsi oglasi, starejši od treh let, da se na strani ohrani aktualna in ažurna ponudba, a včasih v praksi ni čisto tako. Trudimo se, da se odstrani kozmetika, starejša od treh let, a včasih ostane tudi kaj od oblačil, obutve.. > V primeru dodatnih vprašanj ostajamo na voljo. > Lep dan, > Admin > Najepša hvala za odgovor. Predlagam vam, da ne brišete po defaultu vseh ostalih izdelkov (razen kozmetike) starejših od 3 let. Boljše bi bilo, da ta kriterij uparite z aktivnostjo uporabnika - npr. če je oglas star več kot 3 leta, uporabnik pa je bil nazadnje vpisan pred 1 letom, res ni razloga, da bi oglas ostal. Če pa je uporabnik aktiven, je resnično nesmiselno brisati take artikle. Sama uporabljam mojbutik že od 2011 in vsakič, ko so mi artikli izginili, sem morala iti čez boleč proces ponovnega fotografiranja, nalaganja oglasov, kar me je priznam precej demotiviralo od uporabe portala. Pa sem redna uporabnica in pogosto izmenjam tudi artikle, ki so bili dlje časa objavljeni. Zato vas prosim za razmislek v tej smeri, da se aktivnim uporabnikom, ne brišejo artikli starejši od 3 letih ampak res samo tistim neaktivnim uporabnikom.
2022 07 24
Živjo, Hokuspokus. Razumemo in se bomo potrudili, da upoštevamo tudi kriterij aktivnosti uporabnika. V kolikor se vam ponavljajo težave izginjanja oglasov, se nam prosim javite na zgornji mail ali na ZS. Hvala za razumevanje in lep pozdrav, Admin
2022 07 25