Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Pravila objavljanja oglasov na Mojbutik.si - 2. del

- izdelek se je nahajal v napačni kategoriji (npr. oglas za zimsko jakno je bil objavljen v kategoriji mini obleke), - oglas je bil starejši od treh let, še posebej to velja za oglase ličil in kozmetike ter potrošnih izdelkov, ki imajo rok trajanja, - cena izdelka iz oglasa je bila višja kot cena novega izdelka, - izdelek iz oglasa je označen kot "prodan" (z izbrisom tovrstnih oglasov sproščamo mesta na serverjih, da spletna stran bolje deluje), - oglaševan je izdelek, ki nima svoje kategorije (npr. knjige) ali je bila kakovost fotografije zelo slaba, iz katere se ni dalo razbrati stanja izdelka. Seznam ni dokončen, administratorji imamo pravico odstraniti oglase ali blokirati uporabnika, če presodimo, da vsebina ni primerna za stran mojbuitk.si. Zmeraj poudarjamo, če je bil vaš oglas izbrisan in razloga ne najdete v nobenem od zgoraj omenjenih, nam na naš mail help (at) mojbutik.si pošljite vaše uporabniško ime, opis in fotografijo izdelka ter kdaj ste oglas naložili in bomo posebej preverili vaš primer. S skrbjo upoštevanja pravil želimo ustvariti prijetno skupnost, kjer bo vsak našel nekaj zase in na pošten način prodal ali kupil želene izdelke. Hvala za razumevanje in lep dan, Admini strani Mojbutik.si
2022 09 01
Take objave so super, hvala :")
2022 09 07
@azzura, hvala za povratno informacijo! Nas veseli, da so takšne objave koristne. Uspešno prodajo in nakupe ti želimo še naprej! <3 <3
2022 09 10
Pozdravljeni, zanima me, ali je mozno prodati tudi knjige in ce da, v kateri kategoriji? Ker mislim, da mi je bil izbrisan en oglas (seveda je bil v neki drugi kategoriji), me zanima, ce boste morda dodali se kaksno rubriko, npr.RAZNO (da se da tja vse oglase, ki ne pasejo v nobeno od ponujenih kategorij)? Hvala in LP
pred 7 dnevi, 07:51