Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

NE ODPIRA SLIK IN NASPLOSNO TRAJAAAA PREDEN USPES KAJ POGLEDATI

Ali se kateri nagaja odpiranje slik ,ko hocem pogledat artikel ne odpre slike ali pa traja 300 let...pa veliko je oglasov kjer slike sploh ni možno odpreti🤔
pred 14 dnevi, 08:57
Tudi meni že nekaj dni ne deluje kot bi moralo. Verjetno je kakšna tehnična težava v ozadju :(
pred 13 dnevi, 20:07
Meni tudi🙁
pred 13 dnevi, 20:34
Ja verjetno nití nalagat se ne da.....sem pisala moderatorju kaj se dogaja🙄😁
pred 13 dnevi, 20:34
No sam ,da vem,da ni kaj z mojim racunalnikom hehehheh....upam,da hitr postimajo....sicer je pa tok folka gor,da nc čudnga, da vse neki steka,kje so zlati dobrí cajti😁 Pa miljon profilov,ki niso aktívni,to bi moral avtomatsko deaktivirat.... Ce kej zvem povem Lep cer😊👋
pred 13 dnevi, 20:38
Ja res je. Milijon neaktivnih artiklov in uporabnikov. Zlati cajti so mem🤣
pred 13 dnevi, 21:45
Meni isto steka prav živčna postanem 😄
pred 13 dnevi, 22:45
Punce živijo. Tudi moderatorji smo zaznali težave, ki pa smo jih posredovali že našim informatikom. Upam, da uredijo čimprej, vam pa hvala za strpnost. :") Vaš Moderator
pred 13 dnevi, 11:29
> ModeratorSI: > Punce živijo. > Tudi moderatorji smo zaznali težave, ki pa smo jih posredovali že našim informatikom. > Upam, da uredijo čimprej, vam pa hvala za strpnost. :") > Vaš Moderator ------------------------------------------------------ Je možno, da sproti še popravijo: - na naslovni strani, kjer je POPULARNI ARTIKLI/ZADNJI ARTILI <--------- manjka K, Artikli - če je možno obrniti vrstni red objav na forumu, da je najnovejši odgovor prvi in najstarejša objava na zadnji (npr. 16.) strani. Hvala
pred 12 dnevi, 13:44
Meni tudi že par dni noče naložiti slik, oz. traja ZELO DOLGO. Upam da se reši čim prej tole...
pred 12 dnevi, 18:23
> Tasa14: > > ModeratorSI: > > Punce živijo. > > Tudi moderatorji smo zaznali težave, ki pa smo jih posredovali že našim informatikom. > > Upam, da uredijo čimprej, vam pa hvala za strpnost. :") > > Vaš Moderator > ------------------------------------------------------ > Je možno, da sproti še popravijo: > - na naslovni strani, kjer je POPULARNI ARTIKLI/ZADNJI ARTILI <--------- manjka K, Artikli > - če je možno obrniti vrstni red objav na forumu, da je najnovejši odgovor prvi in najstarejša objava na zadnji (npr. 16.) strani. > Hvala Če je možno naj pri objavi oglasa onemogočijo neskončno naštevanje znamk, izdelek pa včasih ne pripada nobeni,,,
pred 11 dnevi, 08:08