Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Imaš knjige? Iščem knjige iz določenih področij za izmenjavo.

Določene artikle v mojembutikcu lahko tudi izmenjam za kakšne knjige. Za izmenjavo bi me zanimale izključno knjige (oblačil in ostalih zadev imam čisto preveč) iz določenih področij. Kakšne bolj sodobne knjige - in prosim lepo ohranjene - nepodčrtane in nemarkirane. Seznama knjig, ki me zanimajo še nisem uspela narediti, tako da pripišem področja: 1) zdravo PREHRANJEVANJE PRESNO prehranjevanje, smutiji in podobno zeliščarstvo 2) ZDRAVJE Knjige glede zdravja - bolj ali manj na temo presnega in zdravega prehranjevanja 3) osebnostna rast, duhovost 4) permakulturno / bio ... vrtnarjenje vzgaja lastnih semen Seznam knjig, ki bi me zanimale za izmenjavo, dodajam sproti. KONTAKT *** piši mi zasebno sporočilo na mojbutik, in ne tukaj, hvala ***
2022 11 07
1. ZDRAVO PREHRANJEVANJE - presno in podobno Dario Cortese: Divja hrana, Divja hrana 2, Nekaj divjega, Nekaj divjega 2, Čaj Superhrana za supersmuthije ZELIŠČA Zdravje iz kuhinje : ljudska zdravila na sodoben način : zdravilne učinkovine, kozmetični pripravki, čistila
2022 11 07
2. ZDRAVJE Pasti užitka Sadež zdravja Ozaveščeno prehranjevanje Čas za ozdravitev David Perlmutter: Požgani možgani, Negovani možgani, Zdravi možgani Anthony William - vseh 6 knjig Robynne Chutkan - Rešitev za mikrobiom
2022 11 07
3. dr. William Glasser Paramahansa Yogananda Anthony De Mello - Ni se vam treba spreminjati
2022 11 07
4. Miša Pušenjak: Naravno varstvo rastlin, Zemlja naše osnovno orodje Naj zraste spet: vnovična uporaba ostankov zelenjave, semen in gomoljev Shranjevanje semen Semena, sejanje in shranjevanje: vzgojimo popolno zelenjavo, sadje, zelišča in cvetje za svoj vrt
2022 11 07