Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

ADMINI NUJNO !!! SPLETNE PREVARE NA MOJ BUTIK

Danes ena ženska pošilja sumljive spletne strani nam uporabnicam češ da gre za kurirsko službo - po tem ko se zmenimo za nakup (berite temo spodaj - 'Način plačila')
2023 01 30
Jaz sem vceraj dozivela isto. Uporabnica Pika0505 je vztrajala, da ona poslje kurirja po moj paket. Posredovala mi je spletno stran kjer bi naj jaz vpisala svojo bancno kartico (ona mi kao nakaze denar pa potem pride kurir po paket), vendar mi je bila ze ful sumljiva, saj je enkrat pisala v zenskem spolu, potem v moskem. Bila je ful nestrpna, pisala da naj pohitim, da bo stran baje potekla.. Jaz sem link posredovala posti, ker je spletna stran dejansko izgledala kot originalna stran poste Slovenije. Danes sem dobila odgovor da gre za prevaro. Ce je katera vpisovala svoje podatke naj cimprej kontaktira svoji banko!
2023 01 31
Ja, jaz sem tudi takoj klicala Pošto Slovenije, ker mi je bilo sumljivo, pa prvič sem slišala za to storitev. So mi potrdili, da gre za prevaro. Meni je ena druga pisala, ki je že blokirana, ker sem takoj posredovala Moderatorju sporočilo, naj jo blokira. Pa tudi meni je bil način komunikacije že na začetku sumljiv, ampak ker je imela ženska cca 18 pozitivnih odzivov, sem začela odpisovat - očitno imajo mrežo tukaj na Moj Butik, skratka pazite se!!! Bom spodaj še nalimala sliko te laže spletne strani, da ne bo katera nasedla in vpisala številko kreditne kartice.
2023 01 31
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/b1f9374c5a6fab88835a37c5cb1ad09a.jpg)
2023 01 31
Se en profil, z isto foro https://mojbutik.si/discordia-81141
2023 02 01
Jaz sem imela podobno izkušnjo, vendar na Marketplacu. Čedalje več je tega.
2023 05 16
Ja, ogromno je teh prevar s kurirji, tudi na Markerplace, tako v SLO kot tudi na HR. Tako ko dodas nov izdelek se oglasijo in tezijo. Jaz napisem da jih bom prijavila policiji, profili so pa res cudni, tuja imena in slike na pol nagih zensk 😞😑
2023 06 22