Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zmenki. Ona in on. Zakon /

nasvet: kaj kupiti fantu za 2 leti zveze?

živjo :) sej vem, da je vse odvisno od posameznika, kaj ima kdo rad, ampak me čisto tko zanima vaše mnenje, in izkušnje kaj kupiti za 2 leti zveze :D ne bi rada veliko zapravila, rada bi pa dala nekaj takega kar se bo spomnil....res sem čisto brez idej [:sramezljiv] vesela bom vsakega odgovora, ker mi res ne gre nakupovanje daril [:ljubek] hvala vsem [:nasmeh]
2013 09 16
ročno uro to je top darilo ko je res skor vsak moški vesel
2013 09 16
kot si že sama rekla, to je ful odvisno od posameznika, pa od tega, kakšen je karakter, kakšne so želje, itd slavljenjca... za moje pojme ni pomembno, koliko daš za darilo, ampak kako daš in kakšen pomen ima... jst na primer sem enkrat dala delat fotoknjigico, pa dala najine slikice not, lepo uredila, malce oblikovala, pa zraven kej napisala... al pa kakšna čokolada v ovitku, ki ga sam ustvariš(ne vem točno na kateri strani je bla ta možnost, ampak men je blo tko posrečeno... izbereš vrsto čokolade, ovitek pa narišeš, napišeš, dodaš slike, karkoli ti pade na pamet po želji, oni pa ti to potem natisnejo, zavijejo čokolado in v lični škatlici pošljejo.) drugače pa s kakšnimi 2urnimi razvajanji v dvoje ne boš zgrešila... v Velenju majo ful hude te paketke... dve uri zakupa prostora, pa maš not masažno kad, savno, fuul lep, veli tuš(pravzaprav iz stropa teče voda), velik prostor za počitek, cel v blazinah.. in namesto luči so takšne male barvne lučke, ki nardijo res lepo vzdušje... pa kar je najpomembnejše, res je čisto;)... tut s kakšnim izletom v "neznano" ne boš zgrešila, al pa kakšna bolj fensi večerjica... ampak spet odvisno od tega, koliko lahko, oz. koliko si pripravljena odšteti... zdej sm se razpisala;) idej je pouno, ampak je res precej subjektivno vse skupaj, malce pobrskaj po netu, ti ga najbolj poznaš, boš že ugotovila, kaj bo najbolje;)
2013 09 16
koliko si pripravljena zapraviti?
2013 09 16
hvala za odgovore [:nasmeh] [:nasmeh] problem je edino v tem, da je iz tujine, tako da zaenkrat razvajanja v dvoje ne pridejo v poštev :) mislila sem dati največ 40eurov... [:sramezljiv]
2013 09 16
če pa želiš kake simpl pa dobre recepte od predjedi do sladice pa mi piši ;)
2013 09 16
Sama sicer najbolje veš kaj ga zanima, hobiji, kaj rad počne, kakšen karakter je, je morda into sport etc. Če z nami pošeraš kaj od tega, ti mogoče lažje damo kakšen nasvet. Jaz sem pristašica uporabnih daril oz. stvari, ki jih bo lahko uporabljal. To so ponavadi tiste, ki nam ostanejo v spominu, kot najlepša darila... tiste, ki jih potem selimo sabo čez pol slovenije, pol evrope, pol sveta in se vedno spomnimo kdaj in koga je to darilo bilo. :)
2013 09 16
Jaz zmeraj, ko se bližajo rojstni dnevi, obletnice itd. napnem ušesa, ker večinoma ljudje sami povedo kaj si želijo. Večinoma so pa moški veseli praktičnih daril. Ročna ura je sicer super ideja, ampak si rekla, da bi rada malo manj zapravila- torej to odpade. Razmisli s čim se ukvarja, kolesarstvo, tek, bla bla...tako mu lahko kupiš kakšno dobro kolesarsko/tekaško majico, ali kaj drugega kar potrebuje pri športu s katerim se ukvarja... Jaz sem mojemu lani za bd kupila fotografsko torbo, ker si jo je želel in jo tudi potrebuje... Drugače pa se midva na obletnice ne obdarujeva ampak skušava kaj doživet. Lani je bilo fantastično. Šla sva streljat in obema je bilo super!:) Morda bi kakšen izlet ipd. bil še boljši kot darilo. ;)
2013 09 16
zelo ga zanima nogomet, sem razmišljala že o tem, da bi mu kupila karto za tekmo (npr. liga prvakov), samo vem da stane karta dosti... rad ima plavanje, vendar sem mu kopalke itd. že kupila :D problem je ravno v tem, ker ima vsega pravzaprav dosti....najbolj se je razveselil darila, ko sm v okvir dala najino sliko, nič posebnega ampak lepo....in je bil zelo navdušen... zato iščem kej v tej smeri, kar kar bi si res zapomnil....saj 2 leti za nekatere ni veliko, zame je to najdalša zveza [:rezoc]
2013 09 16
sicer pa še enkrat hvala vsem za odgovore [:nasmeh] [:nasmeh] [:nasmeh]
2013 09 16
sej tudi sama obožujem nogomet in bi šla takoj zraven, samo vem da se cene gibljejo od 150 eurov dalje....če bi vedla, da se jih kje da dobiti ceneje, bi jih takoj :D sicer je pa zelo luškano tole ja [:nasmeh] bom pogledala.. hvala vsem za vas čas in odgovore! [:nasmeh]
2013 09 16
kaj pa kakšen adrenalinski park? ali pa zorbing... kaj takega, aktiven izlet :)
2013 09 16
ja, adrenalinski park se mi zdi res dobra idea še posebej če je športnik...
2013 12 28